HAETUT HYVÄKSYTYT PELAAJASIIRROT 03.06.-02.07.2013 (vapaa siirto) << paluu Salibandy.net etusivulle
Päivitetty ma 30.9.2013 klo 16.00 / Seuraava päivitys: Ei säännöllisiä päivityksiä << pelaajasiirtotietoa
Epäselvissä tapauksissa yhteys Salibandyliittoon, puh. 0400529017 tai pelaajasiirrot@salibandy.net << siirrot ajalla 03.07.13 - 17.01.14
Sukunimi Etunimet Uusi seura Vanha seura Edustusoikeus alkaa (siirtopvm)
AAKKO ARI JOKERISALIBANDY HELSINKI SUOMEN STREET HOCKEY LIITTO 10.07.2013
AAKKULA ARRAN LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
AAKKULA ASSI SUSANNA STEELERS JUNIORISALIBANDY V- JA U-SEURA PEKOLAN ISKU 10.07.2013
AALTIO ANTON JUHANA KIRKKONUMMI RANGERS WESTEND INDIANS 10.07.2013
AALTO ERKKA MATTI JUHANI LAIHIA SPORTS CLUB LAIHIAN LUJA 10.07.2013
AALTO INKERI ONERVA SALIBANDYSEURA TVA ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
AALTO TOMI SANTERI WESTEND INDIANS HAKUNILAN KISA 10.07.2013
AALTONEN ARTTU TIKKURILAN TIIKERIT TUUSULAN SALIBANDY 10.07.2013
AALTONEN CALLE WESTEND INDIANS IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
AALTONEN EMMI LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
AALTONEN JOONAS KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
AALTONEN MARKUS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
AALTONEN MIKKO BANDY BOYS-88 PERTUNMAAN PONNISTAJAT 10.07.2013
AALTONEN ROOPE JOKERISALIBANDY HELSINKI TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
AALTONEN SAMUEL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
AALTONEN SAMULI REKO ILMARI ILVES SC FROZEN STARS 10.07.2013
AAVAHARJU JARKKO M-TEAM IFK INNEBANDY, HELSINGFORS 10.07.2013
AGBOMEIRELE EROMON ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
AHLGREN JANNE V- JA U-SEURA TUOMARILAN URHEILIJAT ESPOON OILERS 10.07.2013
AHLSTEDT OONA JOSEFIINA M-TEAM WESTEND INDIANS 10.07.2013
AHO JUSSI KOSKENMÄEN SALIBANDY TOTTIJÄRVEN VAUHTI JA LÄMÄRI 10.07.2013
AHO KALLE JUHANI KOSKENMÄEN SALIBANDY TOTTIJÄRVEN VAUHTI JA LÄMÄRI 10.07.2013
AHO-MANTILA PAAVO RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
AHOKANGAS PETRI SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
AHOKAS TEEMU JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
AHOLA ANTTI JOHANNES RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
AHOLA ATTE NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
AHOLA PETRI LEPPÄKORVEN SC KOIVULAN POTKU 10.07.2013
AHOLA ROOPE SASTAMALAN WOIMA ROISMALAN PONNISTUS 10.07.2013
AHOLA TIMI MATTI KALERVO RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
AHOLA VILI LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
AHONEN JANI JOKERISALIBANDY HELSINKI SUOMEN STREET HOCKEY LIITTO 10.07.2013
AHONEN MARKO ESPOON OILERS KAUKLAHDEN DYNAMO 10.07.2013
AHONIEMI OSKARI KOSKENMÄEN SALIBANDY YLÖJÄRVEN PALLO YPA 10.07.2013
AHOPELTO OLLI MIKKO SAMULI SB RISKI PALLOKEISARIT 10.07.2013
AHTIAINEN RIKU MATTI OSKARI M-TEAM NST-LAPPEENRANTA 10.07.2013
AHVENAINEN PASI ANTERO WESTEND INDIANS SIUNTION SISU 10.07.2013
AHVENAINEN VILLE SC HILJAA WINGS SALIBANDY 10.07.2013
AHVENNIEMI VEIKKO JUHANI JOKERISALIBANDY HELSINKI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
AIRAKSINEN GABRIEL HAKUNILAN KISA KORSON KAIKU 10.07.2013
AIROLA PETTERI WESTEND INDIANS IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
AITTOLA JARI RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
AKTAN JOONATAN ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
ALA-JÄÄSKI AIMO KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
ALALAHTI ELINA KATARIINA SBT TORNIO TORNION PALLOVEIKOT 10.07.2013
ALAMAA JARI MARKUS VOIONMAAN KÖNTYS O2-JYVÄSKYLÄ 10.07.2013
ALANEN JOONA KOIVULAN POTKU FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
ALANEN KASPER ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
ALANEN OLLI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
ALASUUTARI HENRI MERIKOSKI SBT OULUN LUISTINSEURA 10.07.2013
ALATALO AKI LIMINGAN NIITTOMIEHET PAPAS 10.07.2013
ALATALO ARI-PEKKA FBC BALLCRACKERS IBK HAAMULAAKI 10.07.2013
ALATORVINEN JOONA MERIKOSKI SBT OULUN LUISTINSEURA 10.07.2013
ALBÄCK JOACHIM ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
ALENTOLA AARO KOOVEE VESILAHDEN VISA 10.07.2013
ALENTOLA PAAVO KOOVEE VESILAHDEN VISA 10.07.2013
ALEVYZAKIS ELEFTERIOS KOTKAN REIPAS PYHTÄÄN YRITYS 10.07.2013
ALHO JUSSI-PEKKA WESTEND INDIANS HAKUNILAN KISA 10.07.2013
ALHO TUOMAS ALEKSI PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA VOISALMEN KUNTO 10.07.2013
ALKULA MARKUS KIRKKOJÄRVEN LOISKE KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
ALM TUUKKA SALON VILPAS LS PALLOILIJAT 10.07.2013
ALVELA JUKKA X-MEN HELSINKI HAMMERS 10.07.2013
AMBERLA DANIEL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
ANCKAR NIKLAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
ANCKAR NIKO WESTEND INDIANS ESPOON OILERS 10.07.2013
ANDEREGG MIRCA SALIBANDY CLUB CLASSIC ULKOMAAT * 01.07.2013
ANDERSSON JAN CHRISTIAN PORKKALAN REIPAS SIUNTION SISU 10.07.2013
ANDERSSON JANNIINA M-TEAM TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
ANDERSSON RENE NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT TPS SALIBANDY 10.07.2013
ANKKURI LASSI RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS LOPEN FLOORBALL TEAM 10.07.2013
ANNALA EINO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
ANNALA PATRICK NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT YLÖJÄRVEN PALLO YPA 10.07.2013
ANNALA RONI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
ANSAMAA JOONAS LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
ANTIKAINEN JELENA SALIBANDYSEURA WELHOT SB RAATTI 10.07.2013
ANTIKAINEN JONNE HANNU PETTERI SALIBANDYSEURA WELHOT ETELÄ-KUOPION ILVES 10.07.2013
ANTIKAINEN JUSSI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
ANTIKAINEN LASSI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
ANTIKAINEN MIKKO SALIBANDYSEURA TROPICS SEINÄJOEN PELIVELJET 10.07.2013
ANTIKAINEN SAMI MIKAEL SBS KINGS KAUKLAHDEN DYNAMO 10.07.2013
ANTIKAINEN TARJA LOPEN FLOORBALL TEAM LOPEN LAAKA 10.07.2013
ANTIKAINEN TUOMAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
ANTTILA ALEKSI NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
ANTTILA KALLE PIHLAVAN TYÖVÄENURHEILIJAT PORIN SALIBANDYSEURA 10.07.2013
ANTTILA MIIKA HENRIKKI SBT SUOLA OULUN FLOORBALL CLUB 10.07.2013
APELL JERE KRISTIAN HAKUNILAN KISA SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
ARKKILA HILLEVI HELINÄ TAPANILAN ERÄ TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
ARKKILA OLLI M-TEAM TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
ARMANTO VALTTERI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
ARNBERG MATTI SALIBANDYSEURA WELHOT ETELÄ-KUOPION ILVES 10.07.2013
ARPONEN JANI LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
ARTTE VALDEMAR SBS MALLAS STARS REAL MALMI 10.07.2013
ASKOLIN VILLE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
ASPLUND PATRIK ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
ASSINEN NIKO KLC POLVIJÄRVI SALIBANDY SEURA TWISTER 10.07.2013
AUER THEO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
AULEN JANESSA CRISTIE KOOVEE SB VANTAA 10.07.2013
AULEN JANICA MARIE ORVOKKI SB VANTAA VFT VANTAA 10.07.2013
AUTERE ANTON VILJAMI HÖYLÄÄMÖTIEN SÄHLY SPARTAK JOENSUU 10.07.2013
AUVINEN ANTTI ENSIO TOUKOLAN TERÄS FB FALCONS 10.07.2013
AUVINEN JASPER PORVOON SALIBANDYSEURA M-TEAM 10.07.2013
AVELIN JARI MARKUS TAPIO VARKAUDEN TARMO KATUHAIT 10.07.2013
AVIKAINEN SORA URHEILUSEURA HATSINA OTAVAN VPK 10.07.2013
AXBERG RONY FBC RASEBORG KNIGHTS ERÄ SALIBANDYAKATEMIA YHDISTYS 10.07.2013
BACK OLIVER ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
BACKMAN DENNIS JOKERISALIBANDY HELSINKI ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
BALLHORN ELIAS PAUL WESTEND INDIANS SALIBANDYSEURA BOTNIA 10.07.2013
BAU SAMU ÅDALENS IDROTTSFÖRENING TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
BELASOVS AIGARS ULKOMAAT * LOVIISAN TOR 03.06.2013
BERGSTRÖM TOMMI MATIAS CHIEFS KEIJOT SIR SAIGON 10.07.2013
BERLIN RONJA ÅDALENS IDROTTSFÖRENING LOVIISAN TOR 10.07.2013
BJÖRK JOONAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
BJÖRKBOM ROBIN ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
BJÖRKELL ISA JOHANNA PORVOON SALIBANDYSEURA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
BJÖRKLUND TOBIAS IDROTTSKLUBBEN ACADEMIA FBC RASEBORG KNIGHTS 10.07.2013
BJÖRKMAN NOONA EMILIA PORVOON SALIBANDYSEURA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
BJÖRKMAN SAMU GREASERS FBC BANDY PLAYERS 10.07.2013
BJÖRKSTÉN CASIMIR ESPORT OILERS IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
BJÖRS TERO TIKKURILAN TIIKERIT HAKUNILAN KISA 10.07.2013
BLOMFELT ANDREAS SALIBANDYSEURA VIIKINGIT ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
BODÖ ALEX ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
BODÖ ANTON ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
BOLLSTRÖM MARKUS JOKERISALIBANDY HELSINKI SUOMEN STREET HOCKEY LIITTO 10.07.2013
BORG TOMMY ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
BORGELIN JIM ALBIN DANIEL JOKERISALIBANDY HELSINKI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
BOTHAS NOEL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
BRANDT ESA SC INTER TAMPERE TAMPEREEN PUNAKONE 1996 10.07.2013
BRANDT RENE HJALMAR JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
BRANDT RIKU JOKERISALIBANDY HELSINKI TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
BRASK HENRY ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
BREDIN OSKAR ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
BROTKIN ANTON IDROTTSKLUBBEN ACADEMIA POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
BRUNNI JOONA HENRIK SBS MALLAS STARS REAL MALMI 10.07.2013
BRÄNNBACKA TOBIAS TPS SALIBANDY INNEBANDYFÖRENINGEN BLUE FOX 10.07.2013
BYMAN NICO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
BÄCKLUND JOONAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
BÄCKLUND PATRIK ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
BÄRLUND NIKLAS KOIVULAN POTKU FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
CARLSON HARRI WESTEND INDIANS MUUTTOLINNUT 10.07.2013
CARLSSON EMILIA HAKUNILAN KISA FB FALCONS 10.07.2013
CAVEN RONNY IFK INNEBANDY, HELSINGFORS M-TEAM 10.07.2013
CEDERLÖF JONAS IFK INNEBANDY, HELSINGFORS MALMIN SALIBANDY -97 10.07.2013
CHRISTENSSEN ULLA WEST COAST SHERIFFS KAARINA RIVONMÄEN RUOSKA 10.07.2013
CLAREN JARNO LÄNNENMIEHET HAKUNILAN KISA 10.07.2013
CLAREN SAMUEL BLACKBIRDS UNITED TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
DAHLBERG VILLE RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
DAHLGREN BENGT JÖRGEN FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
DAHLGREN EMILIA SNELLS ANGELS FBC RASEBORG KNIGHTS 10.07.2013
DAHLSTRÖM TEEMU TAPANILAN ERÄ TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
DEGERTH DANIEL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
DORAIRAJU KONSTA JOKERISALIBANDY HELSINKI M-TEAM 10.07.2013
EEROLA AINO STEELERS JUNIORISALIBANDY FT STEELERS 10.07.2013
EEROLA JANNE MARKUS JENGA TEAM IMMILÄN NUORISOSEURA 10.07.2013
EEROLA MAIJA OTAONNELA FLOORBALL HERTTONIEMEN KISA 10.07.2013
EHRLUND MIRA WEST COAST SHERIFFS KAARINA SALIBANDY CLUB TOIVO 10.07.2013
EINIÖ TIMO MATTI SALIBANDY-44 RY SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
EKLUND SONJA M-TEAM SB VANTAA 10.07.2013
EKMAN INNA ANNA-HELENA SALIBANDYSEURA TVA ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
EKMARK-KARTTILA TEIJA TESSA MARJATTA NOKIAN PALLOSEURA PIRKKALAN PIRKAT 10.07.2013
ELJALA ONNI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
ELO HEIDI MARIA SALIBANDYSEURA TVA ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
ELO KALLE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
ELO MIKA HARRI MARKUS LEPPÄKORVEN SC RAUMAN SALBA 10.07.2013
ELO VILLE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
Elokankare Dani HOLLOLAN URHEILIJAT -46 SALIBANDY HEINOLA 10.07.2013
ELOMAA JUHO KOOVEE VESILAHDEN VISA 10.07.2013
ELOMAA PAAVO JOHANNES O2-JYVÄSKYLÄ ULKOMAAT * 01.07.2013
ELONEN OLLI M-TEAM SB VANTAA 10.07.2013
ELORANTA LEO IFK INNEBANDY, HELSINGFORS ESPOON OILERS 10.07.2013
ELORANTA OSSI RUNSKIN COUKKU VINCEMUS 10.07.2013
ELORANTA TEEMU SALON VILPAS LS PALLOILIJAT 10.07.2013
ENESTAM MARIKA LOISTO SC STICKLINE 10.07.2013
ENLUND ELINA SB-PRO NURMIJÄRVI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
ENOJÄRVI JARI JUHANI TYRNÄVÄN PALLOSEURA NK SBT 10.07.2013
ENQVIST ANTTI SALIBANDY HEINOLA HOLLOLAN URHEILIJAT -46 10.07.2013
ERIKSSON MARKUS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
ERIKSSON TONI JOHANNES JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
ERIKSSON TUOMAS JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
ERJALA PEKKA FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
ERKKO OLLI WESTEND INDIANS ESPOON OILERS 10.07.2013
ERONEN AARO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
ERONEN EETU VEIKKO ANTERO O2-JYVÄSKYLÄ HAPPEE 10.07.2013
ERVASTI REETTA HAUKIPUTAAN HEITTO SBT MARTINNIEMI 10.07.2013
ESKELINEN SILJA SOFIA SB-PRO NURMIJÄRVI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
ESKOLA ALEKSI PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA VOISALMEN KUNTO 10.07.2013
ESKOLA JOEL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
ESKONEN JULIA SB-PRO NURMIJÄRVI LOHJAN SALIBANDY 10.07.2013
EUROPAEUS PÄIVI SB-PRO NURMIJÄRVI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
FAGERHOLM AARON TAPANILAN ERÄ SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
FAGERLUND THEO TIKKURILAN TIIKERIT ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
FAGERROOS RON ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
FERNSTRÖM MIKAEL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
FILIST CHRISTIAN KAMIL MERIKOSKI SBT OULUN LUISTINSEURA 10.07.2013
FLEMMING JOHAN FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
FOKIN NIKLAS STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
FOMIN JANI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
FORSBERG CASIMIR JULIUS SEBASTIAN V- JA U-SEURA TUOMARILAN URHEILIJAT IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
FORSBERG PATRIK ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
FORSELL PER DANIEL RASEBORG FLOORBALL CREW HANGON HYRSKYT 10.07.2013
FORSMAN MAX KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
FORSMAN PYRY KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
FORSSTRÖM JERE MIKAEL PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA VOISALMEN KUNTO 10.07.2013
FREDMAN ERIC ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
FREDMAN KIM ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
FREDRIKSSON MARKUS LEO MICHAEL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
FRILANDER NIKO VUORELAN VEIKOT POSTIMIES & POJAT 10.07.2013
FRIMAN JANNE LIIKUNTASEURA JPS -75 SC NAMIKUTI 10.07.2013
FRIMAN OTSO KASPERI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
FROM ROOPE SALIBANDYSEURA VIIKINGIT ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
FRÄKI JOONAS SÄIHKYSÄÄRET SBT TORNIO 10.07.2013
FYHR ROOPE SVEN TOUKOLAN TERÄS FB FALCONS 10.07.2013
FYRSTEN MIKKO IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA I ULEÅBORG OULUN LUISTINSEURA 10.07.2013
FÄLT JONNE V- JA U-SEURA RANTSILAN RAIKAS RANTSILAN PALOMIESYHDISTYS 10.07.2013
FÄLT NIKO LOHJAN SALIBANDY SNELLS ANGELS 10.07.2013
FÖHR JOONAS TPS SALIBANDY PORVOON SALIBANDYSEURA 10.07.2013
FÖRBOM TORSTI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
FÖRELL HEIDI JOHANNA STEELERS JUNIORISALIBANDY FT STEELERS 10.07.2013
GAMMAL JOHANNA KORSHOLMS INNEBANDYKLUBB CRUSADERS SALIBANDYSEURA VAASA 10.07.2013
GERDES ANDREA JOUTSENON KATAJA ULKOMAAT * 10.07.2013
GOMAN NIILA M-TEAM SPORT CLUB HYVINKÄÄ 10.07.2013
GRAHN EETU ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
GRAHN EMIL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
GRANLUND TEEMU KALERVO LAHTI ROYALS LAMMIN SALIBANDY 10.07.2013
GRANN JANI TAPANI BANDY BOYS-88 SB COYOTES 10.07.2013
GRUNDSTRÖM JUKKA SASTAMALAN WOIMA ROISMALAN PONNISTUS 10.07.2013
GRUNDSTRÖM TONY V- JA U-SEURA RANTSILAN RAIKAS RANTSILAN PALOMIESYHDISTYS 10.07.2013
GRÖNBERG OTTO VALTTERI MERIKOSKI SBT V- JA U-SEURA KOSKELANKYLÄN RIENTO 10.07.2013
GRÖNHOLM ROOPE RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
GRÖNLUND ATTE SALIBANDYSEURA VIIKINGIT BLACKBIRDS UNITED 10.07.2013
GRÖNLUND HEINI HAKUNILAN KISA FB FALCONS 10.07.2013
GRÖNLUND MASSIMO KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
GRÖNVALL MISKA JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
GUSTAFSSON JUHO V- JA U-SEURA TUOMARILAN URHEILIJAT IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
HAAKANA TIMO JUHANI JOKERISALIBANDY HELSINKI RÖYKÄN SALIBANDY 10.07.2013
HAAPALA ALEKSI JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
HAAPALA SAMI SATAKUNNAN SALIBANDY KANKAANPÄÄN SALIBANDY 10.07.2013
HAAPALA TERO FLOORBALL TEAM ULVILA FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
HAAPALAHTI HELI SUSANNA STEELERS JUNIORISALIBANDY V- JA U-SEURA PEKOLAN ISKU 10.07.2013
HAAPALAINEN ALEKSI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HAAPALAINEN ANTON ESPORT OILERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
HAAPALAINEN ANTON ESPORT OILERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
HAAPANEN MIKKO RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS LOPEN FLOORBALL TEAM 10.07.2013
HAAPANEN TERO LOIMAAN LEISKU FBC HULIGANS 10.07.2013
HAAPANEVA JIMI SEINÄJOEN PELIVELJET SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
HAAPANIEMI JOONATAN ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HAAPASALMI MARKUS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HAAPASALO NIILO EEMELI NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
HAAVASOJA VILLE-VEIKKO KOKEMÄEN KOVA-VÄKI SALIBANDYSEURA RUPUSAKKI 10.07.2013
HAGBERG AXEL ESPORT OILERS IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
HAGSTRÖM PEETRO TAPANILAN ERÄ TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
HAIKONEN SAKARI KOOVEE VESILAHDEN VISA 10.07.2013
HAIMILA PAAVO PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA JOUTSENON KATAJA 10.07.2013
HAKALA HENNI LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
HAKALA JUSSI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HAKALA MIRO SALIBANDY CLUB URBANS BALDOSPORT 10.07.2013
HAKALA OLLI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HAKAMAA HUGO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HAKAMÄKI RIKU STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
HAKAMÄKI SAKU STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
HAKANEN JUUSO SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
HAKANEN OLLI AC MASSA SALIBANDYSEURA LÖYLYN LYÖMÄT 10.07.2013
HAKANEN PIIA-MAARIT SALIBANDYSEURA TVA ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
HAKKARAINEN ERNESTI KÄLVIÄN TARMO HIMANGAN PALLO 10.07.2013
HAKKARAINEN JANI MARKUS TURUN TOVERIT MARSALKAN PALLO 10.07.2013
HAKOLA KAI HC TOOSA RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS 10.07.2013
HAKOMÄKI JUHO SALIBANDYSEURA VAASA FBC REMIX 10.07.2013
HAKONEN RIKU BLACKBIRDS UNITED TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
HAKULINEN JENNY BLACKBIRDS UNITED LIGHT IRON 10.07.2013
HALEN EMILIA M-TEAM SB VANTAA 10.07.2013
HALLAMAA EETU STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
HALLIKAINEN MIKKO TAPANI JOENSUUN SALIBANDY KLC POLVIJÄRVI 10.07.2013
HALME TUURE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HALMINEN VILLE POHJOIS-HELSINGIN KEHONRAKENTAJAT TOUKOLAN TERÄS 10.07.2013
HALONEN JANNE TIKKURILAN TIIKERIT TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
HALONEN JUUSO MATIAS KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
HALONEN SIMO SALIBANDY CLUB UNPRO IMMILÄN NUORISOSEURA 10.07.2013
HALONEN TATU LOHJAN SALIBANDY SNELLS ANGELS 10.07.2013
HAMARI VILLE TAPANI JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
HANA VILJAMI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
HANNELIUS LAURI ILVES KOOVEE 10.07.2013
HANNINEN MARKUS LOPEN FLOORBALL TEAM RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
HANNONEN ALEKSI JUHO ILVES KOOVEE 10.07.2013
HANNULA AARRE KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
HANNULA JONI OLAVI SALIBANDY HEINOLA HOLLOLAN SALIBANDY 10.07.2013
HANNUS TOMI SAMULI ILVES SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
HANTUNEN TEEMU RIVONMÄEN RUOSKA FBC FLOOR BALL CLUB 10.07.2013
HARJU JOONAS PETTERI VEHMAAN KIISTO TAIVASSALON TAHTI 10.07.2013
HARMOINEN EETU O2-JYVÄSKYLÄ HAPPEE 10.07.2013
HARO VALLE JUHANI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HAST IIDA STEELERS JUNIORISALIBANDY FT STEELERS 10.07.2013
HATAKKO PASI PETTERI RAITAKISSAT IRRIDUCIBILI 10.07.2013
HAUDANLAMPI TEEMU OULUN LUISTINSEURA MERIKOSKI SBT 10.07.2013
HAUSKA JOONAS URHEILUSEURA IMATRAN VOIMA JOUTSENON KATAJA 10.07.2013
HAUTAMÄKI NADJA PARKANON PONTEVA KANKAANPÄÄN SALIBANDY 10.07.2013
HAUTANIEMI MIKKO TPS SALIBANDY ULKOMAAT * 01.07.2013
HAVAS OTTO JOHANNES SB RISKI KRUNAN TYKITTÄJÄT 10.07.2013
HAVIA MARKUS MIKAEL JOKERISALIBANDY HELSINKI ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
HEIKKILÄ JOUNI LAIHIA SPORTS CLUB LAIHIAN LUJA 10.07.2013
HEIKKILÄ JUKKA LAIHIA SPORTS CLUB LAIHIAN LUJA 10.07.2013
HEIKKILÄ KATI SBT MARTINNIEMI KELLON LYÖNTI 10.07.2013
HEIKKILÄ TUOMAS SAKARI TPS SALIBANDY NST-LAPPEENRANTA 10.07.2013
HEIKKINEN ILKKA TAPIO MUHOKSEN PALLO-SALAMAT SBT PETO 10.07.2013
HEIKKINEN JERE ARTTURI TIKKURILAN TIIKERIT TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
HEIKKINEN SINI SB-PRO NURMIJÄRVI LIGHT IRON 10.07.2013
HEIKKURINEN HERMANNI RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
HEIKONEN REETTA WEST COAST SHERIFFS KAARINA RIVONMÄEN RUOSKA 10.07.2013
HEIKURA JOONAS TAPANILAN ERÄ SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
HEIMO EEMIL FLOORBALL CLUB TURKU HIRVENSALON U- JA V-SEURA HEITTO 10.07.2013
HEIMONEN MIKKO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HEINILÄ MIKKO ILMARI SALIBANDY HEINOLA HOLLOLAN URHEILIJAT -46 10.07.2013
HEINO ELINA ANNIINA HOLLOLAN URHEILIJAT -46 SALIBANDY TUSKA TEAM 10.07.2013
HEINO LEENI KIRKKONUMMI RANGERS OTAONNELA FLOORBALL 10.07.2013
HEINO NIINA HOLLOLAN URHEILIJAT -46 BANDY BOYS-88 10.07.2013
HEINO PETRI ANTERO FORSSAN SUUPPARIT LOIMAAN LEISKU 10.07.2013
HEINO TUOMAS SALIBANDYSEURA VIIKINGIT FC TUUSULA 10.07.2013
HEINONEN JASPER LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
HEINONEN TEA SB-PRO NURMIJÄRVI LIGHT IRON 10.07.2013
HEINONEN TUIJA SB-PRO NURMIJÄRVI LIGHT IRON 10.07.2013
HEINÄAHO HARRI SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
HEINÄMÄKI MIKA JOKERISALIBANDY HELSINKI EAST CITY CLOWNS 10.07.2013
HEINÄMÄKI TOMMI NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
HEISKALA JAAKKO HENRIK KOIVULAN POTKU FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
HEISKANEN LAURI OULUN FLOORBALL CLUB OULUN LUISTINSEURA 10.07.2013
HEISKANEN SANTERI OULUN FLOORBALL CLUB OULUN LUISTINSEURA 10.07.2013
HELEN TEEMU LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
HELENIUS JANI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
HELIN MANDI M-TEAM TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
HELIN NIILO NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
HELLBOM NICKLAS SALIBANDYSEURA VAASA FBC REMIX 10.07.2013
HELLGREN JESSE SATURDAY NIGHT SYMMETRIK SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
HELLSTEN RASMUS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HELLSTEN VEETI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HELLSTRÖM RASMUS MICHAEL FBC RASEBORG KNIGHTS WESTEND INDIANS 10.07.2013
HELMINEN MARKUS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HENRIKSSON HANNU HEIKKI FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
HENRIKSSON JOHNNY FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
HENTTONEN JONI HENRIK KALEVI NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT ILVES 10.07.2013
HERO IISA ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HERO IKKO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HIETALA AKSELI JUHANI SALIBANDY-44 RY IKHTYS 10.07.2013
HIETAMÄKI LEEVI LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
HIETAMÄKI VILLE LAIHIA SPORTS CLUB LAIHIAN LUJA 10.07.2013
HIETANEN MIKKO SALON VILPAS LS PALLOILIJAT 10.07.2013
HIETANEN SENNI KOOVEE PORVOON SALIBANDYSEURA 10.07.2013
HILTUNEN JARKKO KELLON LYÖNTI MERIKOSKI SBT 10.07.2013
HILTUNEN RISTO STEELERS JUNIORISALIBANDY RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS 10.07.2013
HILTUNEN SANTERI STEELERS JUNIORISALIBANDY RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS 10.07.2013
HIMMELROOS HENRIK CHRISTIAN FBC RASEBORG KNIGHTS HANGON HYRSKYT 10.07.2013
HINTIKKA HEIKKI JOKERISALIBANDY HELSINKI SUOMEN STREET HOCKEY LIITTO 10.07.2013
HIRSIKORPI MIKA OULUN LUISTINSEURA LIMINGAN NIITTOMIEHET 10.07.2013
HIRVONEN EEMI PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA VOISALMEN KUNTO 10.07.2013
HIRVONEN RIKU HAKUNILAN KISA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
HIUKKA PIRITTA SUSANNA SBT TORNIO TORNION PALLOVEIKOT 10.07.2013
HOIKKALA JUSSI EEMELI TPS SALIBANDY FLOORBALL CLUB TURKU 10.07.2013
HOLLÄNDER LEO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HOLM DANIEL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HOLMSTRÖM JIMMY JOKERISALIBANDY HELSINKI HAKUNILAN KISA 10.07.2013
HOLOPAINEN JAAKKO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HOLOPAINEN JERE FLOORBALL CLUB TURKU SALIBANDY NAANTALI 10.07.2013
HOLOPAINEN MATS V- JA U-SEURA TUOMARILAN URHEILIJAT POHJOIS-ESPOON PONSI 10.07.2013
HONGISTO ELMO EENOK SAMUEL JOKERISALIBANDY HELSINKI LÄPI SEINIEN 10.07.2013
HONKANEN SAMI JOKERISALIBANDY HELSINKI HAKUNILAN KISA 10.07.2013
HONKASAARI JERE STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
HONKASAARI JUHA STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
HOOKANA IDA SBT TORNIO TORNION PALLOVEIKOT 10.07.2013
HOPSU SEVERI TAPANILAN ERÄ SB-PRO NURMIJÄRVI 10.07.2013
HORELLI TAPIO SASTAMALAN WOIMA ROISMALAN PONNISTUS 10.07.2013
HORMISTO OTTO SALIBANDY CLUB CLASSIC PIRKKALAN PIRKAT 10.07.2013
HORN NIKLAS JOHAN RAUMAN SALBA PORVOON SALIBANDYSEURA 10.07.2013
HORN RASMUS LOVIISAN TOR PORVOON SALIBANDYSEURA 10.07.2013
HOSIAISLUOMA NIKO KOOVEE TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
HOSIO KIMMO FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
HOTTINEN ALEKSANDR VIRKKALAN KIRI SB BONERS 10.07.2013
HOTTINEN MIKA JOKERISALIBANDY HELSINKI SUOMEN STREET HOCKEY LIITTO 10.07.2013
HOTTINEN TUOMAS JOKERISALIBANDY HELSINKI TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
HOVI LASSE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HOVI MIRO KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
HUHTAKALLIO EEMELI SALIBANDY CLUB CLASSIC ILVES 10.07.2013
HUHTALA HENRI TOUKOLAN TERÄS FB FALCONS 10.07.2013
HUHTALA JUUSO LEPPÄKORVEN SC SBS DRAIVIA 10.07.2013
HUHTALA OLLI JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
HUHTALA SAMI TAPANI JOKERISALIBANDY HELSINKI TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
HUHTALA TONI JOKERISALIBANDY HELSINKI SUOMEN STREET HOCKEY LIITTO 10.07.2013
HUHTAMÄKI MIKKO LAIHIA SPORTS CLUB LAIHIAN LUJA 10.07.2013
HUHTANEN PEKKA LAHTI ROYALS LAHDEN KALEVA 10.07.2013
HUIKO HENNA ANNI MARJATTA MIG SALIBANDY YLHÄS 10.07.2013
HUKKANEN HEIDI LOISTO TPS SALIBANDY 10.07.2013
HUKKANEN HENRI SBS MALLAS STARS REAL MALMI 10.07.2013
HUKKINEN NORA WEST COAST SHERIFFS KAARINA RIVONMÄEN RUOSKA 10.07.2013
HUOLMAN MAX JOKERISALIBANDY HELSINKI V- JA U-SEURA PAKILAN VISA 10.07.2013
HUOTARI TUOMO SAKARI RÄNTTY FABULOUS BANDY BIRDS 10.07.2013
HUOTILA VENLA KOOVEE ILVES 10.07.2013
HUOVINEN ALEKSI MERIKOSKI SBT OULUN LUISTINSEURA 10.07.2013
HUOVINEN JANI PETTER SALIBANDYSEURA WELHOT SB DOBRIS 10.07.2013
HUOVINEN NINNI LEHMO BALLS -96 TUUPOVAARAN URHEILIJAT 10.07.2013
HURME NUUTTI TOIVO JOHANNES IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
HURME SAMI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HURSKAINEN JAAKKO ANTERO TAMPERE REPLAY SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
HURSKAINEN MATIAS OULUN LUISTINSEURA MERIKOSKI SBT 10.07.2013
HUSSO KALLE SAVONLINNAN SÄHLYVEIKOT DREAM TEAM 10.07.2013
HUTTUNEN MINNA MARIA URHEILUSEURA HATSINA SALIBANDYSEURA WELHOT 10.07.2013
HUTTUNEN TONI KRISTIAN TOUKOLAN TERÄS FB FALCONS 10.07.2013
HUUSKO JOONAS JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
HUUSKO NIKO-HENRIK RÖKÄLETAPPIO JUANKOSKEN PYRKIVÄ 10.07.2013
HYNNINEN JOONA ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HYPPÖNEN AAPO KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
HYRSKY EERO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HYRYLÄ OONA KARIN INKERI TAPANILAN ERÄ TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
HYTÖNEN OLLI KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
HYTÖNEN TUUKKA SALIBANDY CLUB CLASSIC LEMPÄÄLÄN KISA 10.07.2013
HYTÖNEN TUUKKA TIKKURILAN TIIKERIT IFK INNEBANDY, HELSINGFORS 10.07.2013
HYVÄOJA LAURA SB-PRO NURMIJÄRVI LIGHT IRON 10.07.2013
HYVÄRI LAURI AKSELI JYVÄSKYLÄN NOUSU LAUKAAN URHEILIJAT 10.07.2013
HYVÄRINEN HARRI SBT SUOLA HAUKIPUTAAN HEITTO 10.07.2013
HYYTIÄINEN JANI OLAVI TPS SALIBANDY FLOORBALL CLUB TURKU 10.07.2013
HYYTIÄINEN OSKARI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HÄLIKKÄ AARO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HÄMYLÄ NIILO HERMANNI KALEVAN DYNAMO JUUPAJOEN URHEILIJAT 10.07.2013
HÄMÄLÄINEN ARSI MIKKELIN ALUEEN HARRASTELIIGAT KANGASNIEMEN PALLOILIJAT -51 10.07.2013
HÄMÄLÄINEN HENRI JUHANI LOHJAN HIKI LOHJAN SALIBANDY 10.07.2013
HÄMÄLÄINEN VELI AARON VASARAISTEN ISKU KAARON ROIMA 10.07.2013
HÄMÄLÄINEN WILI LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
HÄNNINEN ATTE RAADINKADUN RANGERS MUSKETEERS TURKU 10.07.2013
HÄNNINEN JANI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
HÄNNINEN NICO KAUKO OLAVI SBT SUOLA OULUN YLIOPISTON URHEILUSEURA 10.07.2013
HÄNNINEN PETRI JOKERISALIBANDY HELSINKI SB-PRO NURMIJÄRVI 10.07.2013
HÄPPÖLÄ NIKO LAUTTASAAREN PALLO LAPA SALIBANDYSEURA BOTNIA 10.07.2013
HÄSÄ TUOMAS HAKUNILAN KISA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
HÄTÖNEN HEIKKI LAMMIN SALIBANDY SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
HÄYRINEN TEEMU ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
IHAMÄKI VISA ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
IHANAMÄKI MIKA SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
IHATSU RODI WESTEND INDIANS ESPOON OILERS 10.07.2013
IIVARINEN VÄINÖ ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
IIVONEN RONI SBS MALLAS STARS URHEILUSEURA FAIJAS MAFIA 10.07.2013
IIVONEN TIMO ERÄ SALIBANDYAKATEMIA YHDISTYS PORVOON SALIBANDYSEURA 10.07.2013
IKOLA ATTE BLACKBIRDS UNITED TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
IKONEN OTTO VILPPU PETTERI KEIMOLAN KAIKU SBS LÄNSÄ 10.07.2013
IKONEN TIMO JUHANI MYLLYPURON PAUHU TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
IKONEN VILLE ILMARI TOUKOLAN TERÄS FB FALCONS 10.07.2013
IKÄVALKO ANTTI EMIL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
IKÄVALKO JUHO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
IKÄVALKO MINNA SB VANTAA SB-PRO NURMIJÄRVI 10.07.2013
ILANDER RONNIE CHRISTIAN TOUKOLAN TERÄS FB FALCONS 10.07.2013
ILLMAN SAIJA SALIBANDYSEURA TVA ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
ILMIVALTA TOPIAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
ILTANEN MATTI JOONAS FBT BLUE FLAMES SALIBANDY CLUB TOIVO 10.07.2013
ILTANEN MIKKO SAKARI SBS MASKU FBT BLUE FLAMES 10.07.2013
IMELÄINEN ELINA SC WEIKOT SB ONTTO 10.07.2013
IMJACK DEINA LOVIISAN TOR PORVOON SALIBANDYSEURA 10.07.2013
IMMONEN SAKARI JOKERISALIBANDY HELSINKI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
INTO VILLE FORSSAN SUUPPARIT LOIMAAN LEISKU 10.07.2013
IRJALA PETTERI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
ISO-GREGGILÄ EEMELI NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
ISOHANNI TEPPO  TANELI SPORT CLUB KOKKOLA KANNUKSEN URA 10.07.2013
ISOTALO IDA MARIA KALANNIN PALLO 65 LAITILAN JYSKE 10.07.2013
ITKONEN ATTE HAKUNILAN KISA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
ITKONEN MIKA VARKAUDEN TARMO HUKKA-PALLO 10.07.2013
ITÄAHO ARTTU KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
ITÄNEN EMMA M-TEAM PORVOON SALIBANDYSEURA 10.07.2013
ITÄVALO HENRI JOHANNES SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
JAAKKOLA TAIJA KOOVEE SALIBANDYSEURA RUPUSAKKI 10.07.2013
JAATINEN TEEMU KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
JAKKULA TEEMU VALTTERI LAPALUODON JUNIORIT RAAHEN PONNISTUS 10.07.2013
JALKANEN RIIKKA ELINA LOPEN FLOORBALL TEAM LOPEN LAAKA 10.07.2013
JALOVAARA JUUSO SAMU ANTERO RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
JANHONEN JULIUS ILMARI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
JANHONEN OLIVER ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
JANSSON VILLE SB RAATTI FLOORBALL SIILINJÄRVI 10.07.2013
JARLAS SAANA RSB-TEAM NAPAPIIRIN SALIBANDY 10.07.2013
JARO TUOMAS RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS LOPEN FLOORBALL TEAM 10.07.2013
JATKOLA LAURA TAPANILAN ERÄ TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
JAUHIAINEN ANTTI TAPIO SB RAATTI JUANKOSKEN PYRKIVÄ 10.07.2013
JAVANAINEN TUOMO JUHANA HEAVENLY DEVILS RY IMATRAN BUTCHERS 10.07.2013
JERNMARK MARCUS JOKERISALIBANDY HELSINKI SUOMEN STREET HOCKEY LIITTO 10.07.2013
JESKANEN HANNA LOPEN FLOORBALL TEAM LOPEN LAAKA 10.07.2013
JOENSUU JANI LAIHIA SPORTS CLUB LAIHIAN LUJA 10.07.2013
JOENSUU TONI PETRI LAIHIA SPORTS CLUB LAIHIAN LUJA 10.07.2013
JOHANSSON DANIEL KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
JOHIMA JASPER TAPANILAN ERÄ TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
JOKELA KALLE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
JOKELA OLLI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
JOKELA TERO FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
JOKELA TONI KALERVO FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
JOKIHARJU PATRIK EEMELI ITÄ-HELSINGIN SALIBANDY RY IKHTYS 10.07.2013
JOKINEN AARO STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
JOKINEN ARTTU HAKUNILAN KISA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
JOKINEN ARTTU STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
JOKINEN JANEK STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
JOKINEN JOHANNES HAPPEE NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT 10.07.2013
JOKINEN JOUNI BLACKBIRDS UNITED NUMMENKYLÄN SALIBANDYSEURA 10.07.2013
JOKINEN MERI MARJAANA STEELERS JUNIORISALIBANDY KALVOLAN KEIHÄS 10.07.2013
JOKINEN MIIKA VALKEAKOSKEN KOSKENPOJAT LEMPÄÄLÄN TOIVOT 10.07.2013
JOKINEN PAULIINA HAPPEE SB VANTAA 10.07.2013
JOKINIEMI JANI MIIKKAEL KIIKALAN URHEILIJAT SALON PALLOILIJAT 10.07.2013
JOLKKONEN MIKAEL SALIBANDYSEURA WELHOT LEHMO BALLS -96 10.07.2013
JONAESON NICO TIKKURILAN TIIKERIT SPORT CLUB HYVINKÄÄ 10.07.2013
JORMALAINEN TEEMU RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
JORMANAINEN TOPI KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
JORONEN TUOMAS TURUN VETO JA VIHELLYS RAISIO SALAMANDERS 10.07.2013
JOUSI JULIUS WESTEND INDIANS LOVIISAN TOR 10.07.2013
JOUTSI ANU LOPEN FLOORBALL TEAM LOPEN LAAKA 10.07.2013
JUHO JIMI ESAJAS JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
JUHOLA NIKO JOONAS SALIBANDY CLUB CLASSIC ULKOMAAT * 01.07.2013
JUKKOLA HENNI PAULIINA SBT TORNIO TORNION PALLOVEIKOT 10.07.2013
JULIN MARCUS FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
JUMPPANEN ANNE ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS RIVER RATS TURKU 10.07.2013
JUNKKARI ANTTO JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
JUNKKARI PETRI TAPIO BLACKBIRDS UNITED VIHDIN SALISUDET 10.07.2013
JUNTTILA SANTERI V- JA U-SEURA KEMPELEEN KIRI OULUN LUISTINSEURA 10.07.2013
JUNTTILA TEEMU JUHANI KOOVEE ROISMALAN PONNISTUS 10.07.2013
JUNTTILA TOMMI KOOVEE ROISMALAN PONNISTUS 10.07.2013
JUNTUNEN JANNE BLACKBIRDS UNITED RIUKUTIEN KGB AGENTS 10.07.2013
JUOTE JUHA ILKKA ELIAS RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
JUPPI HENRI NIKLAS TAPANILAN ERÄ ERÄ SALIBANDYAKATEMIA YHDISTYS 10.07.2013
JURVANEN JANNE HAKUNILAN KISA KORSON KAIKU 10.07.2013
JURVANEN JENS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
JURVELIN SAMULI NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT KOOVEE 10.07.2013
JUSSILA MIKKO LIIKUNTASEURA JPS -75 SC NAMIKUTI 10.07.2013
JUUSTOVAARA JUKKA SASTAMOLO KINGS FLOORBALL TORPEDO KLOBAL 10.07.2013
JUUTI ELIAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
JUUTI RASMUS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
JUVONEN ANTTI OUTOKUMMUN PALLO -84 JOSBA JUNIORIT 10.07.2013
JUVONEN ISMO RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
JUVONEN JANI JUKKA SAKARI SAVONLINNAN SÄHLYVEIKOT SALIBANDYILIJÄT 10.07.2013
JYLHÄSALMI OSKARI HAPPEE KEITELEEN NUJU 10.07.2013
JYRKKÄ JAAKKO KOOVEE ILVES 10.07.2013
JÄKÄLÄ LASSI KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
JÄMBECK DANI IDROTTSKLUBBEN ACADEMIA FBC RASEBORG KNIGHTS 10.07.2013
JÄNTTI JOONAS KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
JÄPPINEN LEENA SBT TORNIO TORNION PALLOVEIKOT 10.07.2013
JÄRVENPÄÄ ELIAS KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
JÄRVENPÄÄ JUKKA-PEKKA IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA I ULEÅBORG OULUN LUISTINSEURA 10.07.2013
JÄRVI JANI SB KARHUKOPLA NOKIAN PALLOSEURA 10.07.2013
JÄRVIKALLIO EEDVIN ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
JÄRVIKALLIO EELIS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
JÄRVIKALLIO HANNU ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
JÄRVINEN ANTTI EEMELI VINCEMUS TOIJALAN NUORISOSEURA 10.07.2013
JÄRVINEN HEIDI SALIBANDYSEURA TVA ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
JÄRVINEN JAAKKO ILVES SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
JÄRVINEN JANNE LAIHIA SPORTS CLUB LAIHIAN LUJA 10.07.2013
JÄRVINEN JONI LAIHIA SPORTS CLUB LAIHIAN LUJA 10.07.2013
JÄRVINEN KRISTIINA ELEONOORA PORVOON SALIBANDYSEURA FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
JÄRVINEN LASSE SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
JÄRVINEN NIKO KOOVEE PIRKKALAN PIRKAT 10.07.2013
JÄRVINEN PYRY JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
JÄRVINEN SAMI TAPANI FELIKS SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
JÄRVINEN VILLE SALON VILPAS LS PALLOILIJAT 10.07.2013
JÄÄSKELÄINEN SILVA HAPPEE HANKASALMEN HANKA 10.07.2013
JÄÄSKELÄINEN TUOMAS SS RANKAT ANKAT HC SHADOWS 10.07.2013
KAAKINEN JONNE V- JA U-SEURA KEMPELEEN KIRI OULUN FLOORBALL CLUB 10.07.2013
KAAKINEN JUHO SS RANKAT ANKAT SASTAMOLO KINGS FLOORBALL 10.07.2013
KAARNE JONI TAPANI SC FROZEN STARS KOOVEE 10.07.2013
KAARTOAHO NIKO JOKERISALIBANDY HELSINKI BLACKBIRDS UNITED 10.07.2013
KAASALAINEN TOM SALON VILPAS LS PALLOILIJAT 10.07.2013
KAASINEN PEKKA LIIKUNTASEURA JPS -75 SC NAMIKUTI 10.07.2013
KAIJANEN RASMUS JOKERISALIBANDY HELSINKI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
KAIKKONEN HENRI HELSINGIN NMKY IBK VANTAA 10.07.2013
KAIKKONEN VILLE JOONAS SS RANKAT ANKAT OULUN FLOORBALL CLUB 10.07.2013
KAILANKO NOORA BLACKBIRDS UNITED LIGHT IRON 10.07.2013
KAILIALA MIKO SALIBANDYSEURA VIIKINGIT TPS SALIBANDY 10.07.2013
KAILIO RISTO SUDET ILVES 10.07.2013
KAINIEMI PETRI OLAVI VALKEAKOSKEN KOSKENPOJAT SC WEIKOT 10.07.2013
KAINULAINEN JOONA TIKKURILAN TIIKERIT TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
KAINULAINEN LEEVI-WERNERI TOBIAS RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS FORSSAN SUUPPARIT 10.07.2013
KAINULAINEN MIKKO STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
KAIPIA TINO JOKERISALIBANDY HELSINKI SALIBANDY TEAM -97 10.07.2013
KAISKO KALLE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KAISKO OSKARI JOKERISALIBANDY HELSINKI EAST CITY CLOWNS 10.07.2013
KAJAVA VESA TAPIO OULUN FLOORBALL CLUB NK SBT 10.07.2013
KAJOKSINEN PAUNO JEETU O COACH TEAM JOENSUUN SALIBANDY 10.07.2013
KAKKO MIKKO KASIMIR HALIKKO FLOORBALL TEAM AC KARU 10.07.2013
KAKSONEN JUHO V- JA U-SEURA TUOMARILAN URHEILIJAT IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
KALATIE NOOA ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KALLIO EMIL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KALLIO JANNE KOIVULAN POTKU FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
KALLIO KALLE SASTAMALAN WOIMA SUODENNIEMEN URHEILIJAT 10.07.2013
KALLIO OLLI NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT LEMPÄÄLÄN KISA 10.07.2013
KALPIO PETRI STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
KALTAKARI SAMULI SALIBANDYSEURA TROMBI SK SNAKKES 10.07.2013
KANANEN TONI KALEVI RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
KANERVA JENNA SALIBANDYSEURA TVA ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
KANERVA LUCAS STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
KANERVA MARKO KRISTIAN LÄNNENMIEHET WESTHILL STARS 10.07.2013
KANGAS JARNO V- JA U-SEURA RANTSILAN RAIKAS RANTSILAN PALOMIESYHDISTYS 10.07.2013
KANGAS TOPIAS JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
KANGASMÄKI VILLE NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT ILVES 10.07.2013
KANKAINEN ADA STEELERS JUNIORISALIBANDY KALVOLAN KEIHÄS 10.07.2013
KANKARE JYRI HENRY TAPANI HALIKKO FLOORBALL TEAM AC KARU 10.07.2013
KANKARE ROOSA STEELERS JUNIORISALIBANDY FORSSAN SUUPPARIT 10.07.2013
KANNISTO JANI TAPANI HALIKKO FLOORBALL TEAM AC KARU 10.07.2013
KANTANEN TEEMU TAPANI PORVOON SALIBANDYSEURA TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
KANTOLA JUHO HAKUNILAN KISA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
KANTOLA TONI MIKAEL JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
KAPANEN KATJA MARJATTA HAKUNILAN KISA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
KAPULAINEN MARIKA MIIA LEEA LOPEN FLOORBALL TEAM LOPEN LAAKA 10.07.2013
KARANKO ILMARI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KARASVIRTA SAARA KAARINA ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS WEST COAST SHERIFFS KAARINA 10.07.2013
KARESNIEMI TEEMU IIRO OLAVI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
KARESTO TOMMI EINARI SALIBANDY NAANTALI SALIBANDYSEURA KESÄTERÄ 10.07.2013
KARHU JARI PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA JOUTSENON KATAJA 10.07.2013
KARHUNEN VILLE ANTERO SALIBANDYSEURA WELHOT KEITELEEN NUJU 10.07.2013
KARI MIIKA V- JA U-SEURA TUOMARILAN URHEILIJAT IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
KARIHTALA LEO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KARIHTALA LUUKAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KARIHTALA SIRPA ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KARIJÄRVI KRISTIAN OLAVI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KARILUOTO VEETI JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
KARISALMI LEEVI SASTAMALAN WOIMA ROISMALAN PONNISTUS 10.07.2013
KARISTO LEO KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
KARJALAINEN AAPO HEIKKI TAPIO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KARJALAINEN ARTTU OULUN LUISTINSEURA LIMINGAN NIITTOMIEHET 10.07.2013
KARJALAINEN KAISA HAKUNILAN KISA FB FALCONS 10.07.2013
KARJALAINEN MIA MARIKA ULKOMAAT * TIKKURILAN TIIKERIT 18.06.2013
KARJALAINEN TEEMU TAPIO TIKKURILAN TIIKERIT BLACKBIRDS UNITED 10.07.2013
KARKULEHTO JARI HALIKKO FLOORBALL TEAM AC KARU 10.07.2013
KARLE AXEL WESTEND INDIANS IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
KARLEMO LUCAS IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA POHJOIS-ESPOON PONSI 10.07.2013
KARLSSON FREDRIK ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KARLSSON HEIDI PARKANON PONTEVA KANKAANPÄÄN SALIBANDY 10.07.2013
KARPPANEN TEEMU ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KARPPINEN EETU KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
KARPPINEN MARKO JUHANI SB RAATTI JUANKOSKEN PYRKIVÄ 10.07.2013
KARPPINEN NIKO PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA VOISALMEN KUNTO 10.07.2013
KARSKE JOMI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KARTTUNEN JANNE HELSINGIN YLIOPISTON URHEILIJAT TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
KARTTUNEN OLLIMATTI ALEKSI O2-JYVÄSKYLÄ HAPPEE 10.07.2013
KARTTUNEN TUULI SB VANTAA WESTEND INDIANS 10.07.2013
KARVINEN LASSE SALIBANDYSEURA WELHOT LEHMO BALLS -96 10.07.2013
KARVONEN JANNE INNEBANDYFÖRENINGEN BLUE FOX SALIBANDYSEURA VAASA 10.07.2013
KARVONEN JUHA MARKUS KOTKA MOHICANS IBK HAAMULAAKI 10.07.2013
KARVONEN LAURI TIKKURILAN TIIKERIT ITÄ-HAKKILAN KILPA 10.07.2013
KASANEN JUHO ONE SEASON WONDER PERIKATO 10.07.2013
KASKI MIKO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KASKI TUULA HELENA ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KATAJAMÄKI JANNE MATTI JOHANNES SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
KATAJAMÄKI TUUKKA ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KATSIDONIS STEFANOS MICAEL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KATTELUS MIKKO KEIMOLAN KAIKU VANHA NUMERO SEISKA 10.07.2013
KAUHANEN TEEMU VARKAUDEN TARMO SPORTING WARKAUS 10.07.2013
KAUNISHARJU MARKO JUHANI ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS FBT BLUE FLAMES 10.07.2013
KAUPPILA MATIAS ALEKSI TURUN TOVERIT MARSALKAN PALLO 10.07.2013
KAUPPINEN ANTTI JUHO EEMELI TPS SALIBANDY FLOORBALL CLUB TURKU 10.07.2013
KAUPPINEN TOMMI HAPPEE LAUKAAN KINGS 10.07.2013
KAURINKOSKI MAGNUS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KAUTTO LULU PÄLKÄNEEN LUJA-LUKKO KOSKENMÄEN SALIBANDY 10.07.2013
KAUTTO VEIKKO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KEHUSMAA TONI SALIBANDYSEURA KANUUNA LUMIJOKI SS RANKAT ANKAT 10.07.2013
KEIHÄS NEA LOISTO TPS SALIBANDY 10.07.2013
KEIJONEN JOONA LOPEN FLOORBALL TEAM RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS 10.07.2013
KEINONEN JUUSO SPORT CLUB HYVINKÄÄ BLACKBIRDS UNITED 10.07.2013
KEINONEN SAMULI ANTON HIRVENSALON U- JA V-SEURA HEITTO TPS SALIBANDY 10.07.2013
KEINONEN SEPPO GREMLINS TURKU WEST COAST PHANTOMS 10.07.2013
KEISALA RIKU-PEKKA INNEBANDYFÖRENINGEN BLUE FOX V- JA U-SEURA ALAHÄRMÄN KISA 10.07.2013
KEKKI IIPPO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KEKKI TUOMAS ERIK ITÄ-HELSINGIN SALIBANDY RY IKHTYS 10.07.2013
KEKONI TANELI LEMPÄÄLÄN KISA KOOVEE 10.07.2013
KEKÄLÄINEN JOHAN HÄMEENLINNAN HÄRMÄ KALVOLAN KEIHÄS 10.07.2013
KEKÄLÄINEN LAURI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KEKÄLÄINEN PAULI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KEKÄLÄINEN VESA SBS MALLAS STARS HAKUNILAN KISA 10.07.2013
KELLONIITTY JONI PETTERI KOTKAN REIPAS SUDET 10.07.2013
KELO ANTTON IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA KIRKKOJÄRVEN LOISKE 10.07.2013
KEMELL KATJA LOISTO RIVER RATS TURKU 10.07.2013
KEMPPAINEN ALEKSI OULUN LUISTINSEURA V- JA U-SEURA KEMPELEEN KIRI 10.07.2013
KEMPPAINEN EERO VERNERI FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
KEMPPAINEN JONNE SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
KENKKILÄ SONJA MERIKOSKI SBT SEINÄJOEN PELIVELJET 10.07.2013
KERAVA HEIKKI RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS LOPEN FLOORBALL TEAM 10.07.2013
KERONEN EETU V- JA U-SEURA TUOMARILAN URHEILIJAT ESPOON OILERS 10.07.2013
KERONEN ILARI HAKUNILAN KISA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
KERVINEN JUKKA-PEKKA SALIBANDYSEURA BOTNIA MAARINKUNNAAN KILPA 10.07.2013
KERÄNEN JESSE KIRKKONUMMI RANGERS SBS KINGS 10.07.2013
KERÄNEN JOONAS MIIKKA MIKAEL PÄLKÄNEEN LUJA-LUKKO STEELERS JUNIORISALIBANDY 10.07.2013
KERÄNEN RIIKA SALIBANDYSEURA WELHOT SB JAWS 10.07.2013
KESKI-ORVOLA PAAVO NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT PIRKKALAN PIRKAT 10.07.2013
KESKINEN KATJA SC WEIKOT SB ONTTO 10.07.2013
KESKITALO MINNA SBT TORNIO TORNION PALLOVEIKOT 10.07.2013
KESKITAPIO VILLE KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
KESONEN OTTO LEMPÄÄLÄN KISA TOIJALAN NUORISOSEURA 10.07.2013
KESSELI PETRI UHRILAMPAAT SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
KETELÄ KALLE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KETOLA NIKO-PETTERI NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT VESILAHDEN VISA 10.07.2013
KETOLAINEN MARI SALIBANDYSEURA TVA ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
KETONEN TOM SALIBANDYSEURA TVA SALIBANDY NAANTALI 10.07.2013
KETTUNEN AAKE ANTTI JOHANNES JOKERISALIBANDY HELSINKI BLACKBIRDS UNITED 10.07.2013
KETTUNEN AKI SAVONLINNAN SÄHLYVEIKOT SALIBANDYILIJÄT 10.07.2013
KETTUNEN ANNI ANNAMI M-TEAM WESTEND INDIANS 10.07.2013
KETTUNEN ILMARI NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
KETTUNEN JOONAS KLC POLVIJÄRVI SALIBANDY SEURA TWISTER 10.07.2013
KETTUNEN KAAPO JOHANNES LAMMIN SALIBANDY SALIBANDY CLUB URBANS 10.07.2013
KETTUNEN LASSE ERKKI ANTERO SALIBANDY TUSKA TEAM PORVOON SALIBANDYSEURA 10.07.2013
KETTUNEN MATTI ANTERO SUDET LIIKUNTASEURA JPS -75 10.07.2013
KETTUNEN MIIKA MATTI SALIBANDY-44 RY IKHTYS 10.07.2013
KETTUNEN MIKA NOUSEVA LAAKA BLACKBIRDS UNITED 10.07.2013
KETTUNEN MIKKO EINARI SC-RUISRANTEET HELSINGIN HÄMÄYS 10.07.2013
KETTUNEN MIRA MAARIA ÅDALENS IDROTTSFÖRENING PORVOON SALIBANDYSEURA 10.07.2013
KETTUNEN PAULI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KETTUNEN TIIA-MARIA SC WEIKOT SB ONTTO 10.07.2013
KETTUNEN VALTTERI MIKAEL ANTERO JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
KIHLSTEDT BEN FREDRIK FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
KIISKI JANNIKA SB-PRO NURMIJÄRVI LIGHT IRON 10.07.2013
KIISKINEN LAURI HALIKKO FLOORBALL TEAM AC KARU 10.07.2013
KILPINEN HENRI MIKAEL LAUTTASAAREN PALLO LAPA RAIDERIT 10.07.2013
KILPINEN JUUSO TAPANILAN ERÄ ERÄ SALIBANDYAKATEMIA YHDISTYS 10.07.2013
KIMMO VALTTERI KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
KIMPI OTTO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KINNUNEN HENRIK LEHMO BALLS -96 JOENSUUN SALIBANDY 10.07.2013
KINNUNEN IIRO IIVARI BLACKBIRDS UNITED TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
KINNUNEN LAURI SALIBANDYSEURA WELHOT ETELÄ-KUOPION ILVES 10.07.2013
KINNUNEN LAURI FB ORCS SALIBANDYSEURA WELHOT 10.07.2013
KINNUNEN SAMI SPARTAK JOENSUU HONKALAMMEN-YLÄMYLLYN KUNTOKERHO 10.07.2013
KINNUNEN VILLE JUHANI SALIBANDYSEURA BOTNIA SC SÄHLY -90 10.07.2013
KIPPOLA JANNE TOUKOLAN TERÄS FB FALCONS 10.07.2013
KIRJAVAINEN JOUNI PETTERI SALIBANDYSEURA TVA FBT BLUE FLAMES 10.07.2013
KIRVESMÄKI RIKU JUHANI SBS MALLAS STARS MAARINKUNNAAN KILPA 10.07.2013
KIRVESNIEMI VILLE WESTEND INDIANS M-TEAM 10.07.2013
KITINOJA HENNA LAPUAN PONNISTUS -90 SEINÄJOEN PELIVELJET 10.07.2013
KITTI KATI IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA WESTEND INDIANS 10.07.2013
KIURU JAAKKO VILHELM SB RISKI KRUNAN TYKITTÄJÄT 10.07.2013
KIVARI JENNI HAUKIPUTAAN VEIKOT OULUN SALIBANDY 10.07.2013
KIVELÄ ANSSI TATU LAIHIA SPORTS CLUB LAIHIAN LUJA 10.07.2013
KIVELÄ JESSE CHRISTIAN BLACKBIRDS UNITED ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
KIVELÄ JUSSI ANTINPOIKA SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
KIVIHARJU SAMULI JUHA-PEKKA PIRKKALAN PIRKAT VINCEMUS 10.07.2013
KIVIJÄRVI VESA-MATTI LAIHIA SPORTS CLUB LAIHIAN LUJA 10.07.2013
KIVIKOSKI LAURI PÖYTYÄN URHEILIJAT TPS SALIBANDY 10.07.2013
KIVILAHTI TUOMAS NAPAPIIRIN SALIBANDY ROVANIEMEN KORKEAKOULUOPISKELIJAT ROKOKOO 10.07.2013
KIVILEHTO JUHA SEINÄJOEN PELIVELJET LOVIISAN TOR 10.07.2013
KIVILEHTO TOMMI MIKKO JUHANI JOENSUUN SALIBANDY LOVIISAN TOR 10.07.2013
KIVINEN JUHO ALEKSANTERI M-TEAM SPORT CLUB HYVINKÄÄ 10.07.2013
KIVINEN TOMMI HOLLOLAN URHEILIJAT -46 SALIBANDY HEINOLA 10.07.2013
KIVIOJA TUUKKA V- JA U-SEURA KEMPELEEN KIRI SS RANKAT ANKAT 10.07.2013
KIVIRANTA HENRI LIIKUNTASEURA JPS -75 SC NAMIKUTI 10.07.2013
KIVISOJA TOMMI JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
KIVISTÖ JAAKKO TAPANILAN ERÄ IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
KIVISTÖ KARITA RAUMAN SALBA WESTEND INDIANS 10.07.2013
KIVISTÖ OLLI-PEKKA TAPANI LAIHIA SPORTS CLUB LAIHIAN LUJA 10.07.2013
KLAMI KIMMO SBS MALLAS STARS REAL MALMI 10.07.2013
KLEIMOLA JOHANNA PALLOSUHARIT SALIBANDY CLUB ALAVUS 10.07.2013
KLÄUSLER JULIUS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KNUUTILA TOMI KRISTIAN HELSINGIN NMKY SBS SIMDAX 10.07.2013
KOHI KASPERI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KOHO OLLI HARRI JUHANI TIKKURILAN TIIKERIT BLACKBIRDS UNITED 10.07.2013
KOHO VILLE MATIAS BLACKBIRDS UNITED TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
KOHTALA MIKKO JOHANNES TOUKOLAN TERÄS FB FALCONS 10.07.2013
KOIRANEN JANI FC MYYRÄ HV FREEWAY 10.07.2013
KOIRIKIVI JARKKO JYVÄSKYLÄN NOUSU HAPPEE 10.07.2013
KOISTINEN ANTTI BLACKBIRDS UNITED TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
KOIVISTO ARTTU VILHO VALTTERI SALIBANDY HEINOLA HOLLOLAN URHEILIJAT -46 10.07.2013
KOIVISTO NIILO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KOIVISTO TIMO- TUOMAS SALIBANDYSEURA WELHOT ULKOMAAT * 01.07.2013
KOIVU AATU SALIBANDY CLUB CLASSIC ILVES 10.07.2013
KOIVU KASPER KRISTIAN ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KOIVULA MIIKA CHRISTIAN FBT BLUE FLAMES NOUSIAISTEN RYHTI 10.07.2013
KOIVUMÄKI ATTE JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
KOIVUMÄKI HARRI FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
KOIVUMÄKI KIMMO TAPIO BLACKBIRDS UNITED PORVOON SALIBANDYSEURA 10.07.2013
KOIVUNEN ERIK JOHANNES KOOVEE SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
KOIVUNEN OLLI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KOIVUNEN TOMMI ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS HIRVENSALON U- JA V-SEURA HEITTO 10.07.2013
KOIVUNIEMI MATTI TURUN TOVERIT MARSALKAN PALLO 10.07.2013
KOKKO BEDA PARKANON PONTEVA KANKAANPÄÄN SALIBANDY 10.07.2013
KOKKO VESA JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
KOKKOLA KAISA PAULIINA SALIBANDYSEURA TVA ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
KOKKONEN TOPIAS SALIBANDYSEURA WELHOT KEITELEEN NUJU 10.07.2013
KOKLJUSCHKIN ALEKSI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
KOLEHMAINEN KASPAR JOKERISALIBANDY HELSINKI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
KOLHO SAMULI NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT VESILAHDEN VISA 10.07.2013
KOLHONEN SAKU ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KOLJONEN ILARI JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
KOLSTER ALEX ESPORT OILERS IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
KOLUNSARKA ALEKSI SALIBANDY HEINOLA VOIMISTELU-, URHEILU- JA RAITTIUSSEURA FLANELS 10.07.2013
KOMMIO JUHO SALIBANDY CLUB URBANS STEELERS JUNIORISALIBANDY 10.07.2013
KONNOS HENRY V- JA U-SEURA TUOMARILAN URHEILIJAT IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
KONTIO HANNA STINA TIKKURILAN TIIKERIT FB FALCONS 10.07.2013
KONTTILA MIIA LOPEN FLOORBALL TEAM LOPEN LAAKA 10.07.2013
KOOTA MATTI VELINPOIKA SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
KOPRA MIRO KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
KORHOLIN JERE V- JA U-SEURA PEKOLAN ISKU STEELERS JUNIORISALIBANDY 10.07.2013
KORHONEN ALEKSI OLIVER KIRKKONUMMI RANGERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KORHONEN BENJAMIN TAPANILAN ERÄ ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
KORHONEN HELJÄ LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
KORHONEN JESSE  JALMARI JOKERISALIBANDY HELSINKI ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
KORHONEN MIKA JAALAN VOIMA URHEILUSEURA MUSTA ÄMPÄRI 10.07.2013
KORHONEN MILLA KAROLIINA PORVOON SALIBANDYSEURA NST-LAPPEENRANTA 10.07.2013
KORHONEN PASI VILLE ILMARI FLOORBALL CLUB MAJURIT BALABA 10.07.2013
KORHONEN PEKKA SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
KORHONEN SAMULI VILI PETTERI NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT KOOVEE 10.07.2013
KORHONEN SEVERI MIKAEL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KORHONEN SONJA LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
KORHONEN TERO SALIBANDYSEURA WELHOT LEHMO BALLS -96 10.07.2013
KORHONEN TUOMAS NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT YLÖJÄRVEN PALLO YPA 10.07.2013
KORKKI REETTA MARIA PIRKKALAN PIRKAT SEINÄJOEN PELIVELJET 10.07.2013
KORNMANN LAURI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KORO LAURI KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
KORPAS SAKU KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
KORPI EERO HERMANNI O2-JYVÄSKYLÄ HAPPEE 10.07.2013
KORPI JANNE HELSINGIN NMKY HELSINGIN HÄMÄYS 10.07.2013
KORPI RISTO LAIHIA SPORTS CLUB LAIHIAN LUJA 10.07.2013
KORPI-KOKKO NINA M-TEAM TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
KORPIJÄRVI ELIAS JOONA ALLAN KÄLVIÄN TARMO NIBACOS KOKKOLA 10.07.2013
KORPPI EERO ANTTON RIVONMÄEN RUOSKA TPS SALIBANDY 10.07.2013
KORPPI TUIJA BLACKBIRDS UNITED OLD STARS 10.07.2013
KORTELAINEN ALEKSI KALLIOSUON SISU PAPAS 10.07.2013
KORTELAINEN MIRO LOVIISAN TOR PORVOON SALIBANDYSEURA 10.07.2013
KORTELAINEN TEEMU EEMELI ULKOMAAT * ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 06.05.2013
KORTESMAA KRISTIAN TPS SALIBANDY WEST COAST SHERIFFS KAARINA 10.07.2013
KORVAKANGAS EETU STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
KORVAKANGAS JOUNI STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
KOSKELA INKA SS RANKAT ANKAT SALIBANDYSEURA VAASA 10.07.2013
KOSKELO LINDA SS RANKAT ANKAT SALIBANDYSEURA VAASA 10.07.2013
KOSKI NIKETAS LOIMAAN LEISKU FORSSAN STAGA 10.07.2013
KOSKI TERO SB VANTAA BLACKBIRDS UNITED 10.07.2013
KOSKILUOMA JESSE PALLOKEISARIT SB BONERS 10.07.2013
KOSKINEN JERE IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA ESPOON OILERS 10.07.2013
KOSKINEN JONNI SALIBANDYSEURA WELHOT ERÄ SALIBANDYAKATEMIA YHDISTYS 10.07.2013
KOSKINEN JUHANI SBS KINGS SB-PRO NURMIJÄRVI 10.07.2013
KOSKINEN RIINA MARJU NOKIAN PALLOSEURA KOOVEE 10.07.2013
KOSKINEN SAMI ANTERO SB RISKI PALLOKEISARIT 10.07.2013
KOSKINEN TERO YRMYT GREMLINS TURKU 10.07.2013
KOSKINEN VALTTERI STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
KOTILAINEN EETU WERNERI WESTEND INDIANS KIRKKOJÄRVEN LOISKE 10.07.2013
KOTILAINEN PAUL SALIBANDY CLUB CLASSIC KOOVEE 10.07.2013
KOTILAINEN PETER SAMUEL SALIBANDY CLUB CLASSIC HAPPEE 10.07.2013
KOTIRANTA TATU KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
KOUHIA JANNE NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT YLÖJÄRVEN PALLO YPA 10.07.2013
KOURI ANU ELINA TIKKURILAN TIIKERIT FB FALCONS 10.07.2013
KOURI KALLE FORSSAN SUUPPARIT LOIMAAN LEISKU 10.07.2013
KOUTI MIIKA ANTON AAPELI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KOUTI MIKKE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KRANCK FREDRIK ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KRANKKA JUHO HEIKKI KELLON LYÖNTI MERIKOSKI SBT 10.07.2013
KRASI NICANOR SALIBANDYSEURA VIIKINGIT ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
KRISTIANSSON JOONAS SALIBANDYSEURA WELHOT ZZ TOP TEAM 10.07.2013
KROKBERG MISKA STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
KRUMINS MORICS PORVOON SALIBANDYSEURA SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
KUIVALAINEN ANTTON FLOORBALL CLUB DUX SBS LOHKOVOITTAJA 10.07.2013
KUJALA ERNO SUDET FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
KUJALA KATARIINA PÄLKÄNEEN LUJA-LUKKO MIG SALIBANDY 10.07.2013
KUJALA MIKAEL SS RANKAT ANKAT SIUNTION SISU 10.07.2013
KUJALA SOFIANNA SS RANKAT ANKAT SALIBANDYSEURA VAASA 10.07.2013
KUJANSUU JANNE FLOORBALL TEAM ULVILA FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
KUKKOLA SIMO RÖKÄLETAPPIO O2-JYVÄSKYLÄ 10.07.2013
KUKKONEN MIIKKA ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KULJU JONI KOIVULAN POTKU FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
KULLAS JAAKKO HENRIK MUHOKSEN PALLO-SALAMAT OULUN LUISTINSEURA 10.07.2013
KULMALA AKI OTTOPOJAT HELSINKI HÖYLÄÄMÖTIEN SÄHLY 10.07.2013
KULMALA ANNIKA EMILIA KOOVEE SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
KULMALA KALLE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KULONPÄÄ TOMMI NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT ROISMALAN PONNISTUS 10.07.2013
KULPPI SAANA SUVI ANNUKKA SB-PRO NURMIJÄRVI LAHTI ROYALS 10.07.2013
KULTANEN PEKKA IKHTYS IFK INNEBANDY, HELSINGFORS 10.07.2013
KUMMUNMÄKI TEEMU TAPANI KLC POLVIJÄRVI SALIBANDY SEURA TWISTER 10.07.2013
KUMPULAINEN LAURI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KUNINGAS TOMMI PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA VOISALMEN KUNTO 10.07.2013
KUNNAS JONNE JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
KUNNAS KALLE TOUKOLAN TERÄS MAUNULAN SALIBANDYN HARRASTAJAT 10.07.2013
KUOKKANEN MIKA TAMPEREEN PUNAKONE 1996 SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
KUOPPALA ISMO JOKERISALIBANDY HELSINKI SUOMEN STREET HOCKEY LIITTO 10.07.2013
KUOPPALA LASSE SASTAMOLO KINGS FLOORBALL TORPEDO KLOBAL 10.07.2013
KUOPPALA LASSE SALIBANDYSEURA HORNA BLASTERS 10.07.2013
KUOSA JANI JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
KUOSMANEN HEIKKI LEMPÄÄLÄN KISA KOOVEE 10.07.2013
KUPARINEN TERO RIVONMÄEN RUOSKA FLOORBALL CLUB TURKU 10.07.2013
KUPIAINEN LAURI MARKUS ANTERO SALIBANDYSEURA VIIKINGIT TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
KURKELA EETU ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KURKELA VILLE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KURKIKANGAS ATTE STEELERS JUNIORISALIBANDY FORSSAN SUUPPARIT 10.07.2013
KURKIKANGAS EETU STEELERS JUNIORISALIBANDY FORSSAN SUUPPARIT 10.07.2013
KURONEN EETU SALIBANDY CLUB CLASSIC KOOVEE 10.07.2013
KURONEN JANI KOSKEN DYNAMO JÄPPÄRÄ 10.07.2013
KURONEN SAMI JOKERISALIBANDY HELSINKI SUOMEN STREET HOCKEY LIITTO 10.07.2013
KURVINEN MIA MARIKA TIKKURILAN TIIKERIT HELSINKI HAMMERS 10.07.2013
KUUSAKOSKI OTSO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KUUSI ATTE VILLE TAPANILAN ERÄ LAUTTASAAREN PALLO LAPA 10.07.2013
KUUSIMÄKI JANI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KUUSINEN EMMA AMANDA SALIBANDY HEINOLA HOLLOLAN URHEILIJAT -46 10.07.2013
KUUSKOSKI EMIL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KUUTTI KALLE NESTORI SASTAMALAN WOIMA ROISMALAN PONNISTUS 10.07.2013
KVIST VIKTOR ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KYLLÖNEN OONA-MIKAELA M-TEAM PORVOON SALIBANDYSEURA 10.07.2013
KYLÄ-HEIKO VILJAMI STEELERS JUNIORISALIBANDY FORSSAN SUUPPARIT 10.07.2013
KYNÄSNIEMI HELENE ISADORA KOOVEE FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
KYRÖLÄ ELIAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KYTÖHONKA KARRI VILLE TURUN TOVERIT MARSALKAN PALLO 10.07.2013
KYTÖHONKA TURKKA OLE ARTTURI TURUN TOVERIT MARSALKAN PALLO 10.07.2013
KYTÖLÄINEN VILLE-VEIKKO RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS LOPEN FLOORBALL TEAM 10.07.2013
KYTÖNEN MIKKO TURUN TOVERIT MARSALKAN PALLO 10.07.2013
KYYHKYNEN JUSTUS YLÖJÄRVEN PALLO YPA KOOVEE 10.07.2013
KYÖSTIÖ ATTE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KÄHKÖNEN ALEKSI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KÄHKÖNEN SAKU WESTEND INDIANS ESPOON OILERS 10.07.2013
KÄKI IIRO STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
KÄKI KAAPO STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
KÄLLBACKA KATJA SALIBANDYSEURA TVA ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
KÄMÄRI KIVI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
KÄMÄRÄINEN ELIAS SALIBANDYSEURA KANUUNA LUMIJOKI SS RANKAT ANKAT 10.07.2013
KÄMÄRÄINEN TOMI PEKKA TOUKOLAN TERÄS FB FALCONS 10.07.2013
KÄPPI PÄIVI SC WEIKOT SB ONTTO 10.07.2013
KÄRKI EEMI SALIBANDYSEURA WELHOT LEHMO BALLS -96 10.07.2013
KÄRKKÄINEN KIMMO PETTERI HC KORSO HELSINGIN HÄMÄYS 10.07.2013
KÄRKKÄINEN KONSTA OSKARI JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
KÄÄRIÄINEN JOONAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LAAKKONEN TINO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LAAKSO JARI JAAKKO TAPANI STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
LAAKSO JESSE JOKERISALIBANDY HELSINKI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
LAAKSO JOONAS SAMULI TOUKOLAN TERÄS FB FALCONS 10.07.2013
LAAKSO MARCO JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
LAAKSO MIKKO M-TEAM SPORT CLUB HYVINKÄÄ 10.07.2013
LAAKSO MIKKO STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
LAAKSO PIIA V- JA U-SEURA PEKOLAN ISKU SALIBANDY CLUB URBANS 10.07.2013
LAAKSO SANTTU STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
LAAKSONEN JARNO SBS MASKU FLOORBALL CLUB TURKU 10.07.2013
LAAKSONEN JASSE HIRVENSALON U- JA V-SEURA HEITTO FLOORBALL CLUB TURKU 10.07.2013
LAAKSONEN JESSE ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS FLOORBALL CLUB TURKU 10.07.2013
LAAKSONEN RIKU PÄIJÄT-HÄMEEN SALIBANDYSEURA LAHTI ROYALS 10.07.2013
LAAKSONEN TUOMAS KIRKKOJÄRVEN LOISKE ESPOON OILERS 10.07.2013
LAALO VILLE SALIBANDYSEURA VIIKINGIT BLACKBIRDS UNITED 10.07.2013
LAAMANEN JUUSO LIIKUNNAN RIEMU O2-JYVÄSKYLÄ 10.07.2013
LAAMANEN VILI ESPORT OILERS KIRKKOJÄRVEN LOISKE 10.07.2013
LAAMANEN VILI ESPORT OILERS KIRKKOJÄRVEN LOISKE 10.07.2013
LAASONEN AKU KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
LAASONEN OTSO KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
LAATIKAINEN JERE IFK INNEBANDY, HELSINGFORS SB VANTAA 10.07.2013
LAHTI TUUKKA PETTERI RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
LAHTIMAA AARO JUHANI V- JA U-SEURA RANTSILAN RAIKAS RANTSILAN PALOMIESYHDISTYS 10.07.2013
LAHTINEN ARI MARKUS SB SOMERO KORVENKADUN KALASTUS & SALIBANDY 10.07.2013
LAHTINEN JANI HAKUNILAN KISA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
LAHTINEN RIKU PIRKKALAN HIIHTÄJÄT TAMPEREEN GUNNERS 10.07.2013
LAHTINEN TUOMO TIKKAKOSKEN PALLO BLASTERS 10.07.2013
LAHTOLA JONI FORSSAN SUUPPARIT FORSSAN STAGA 10.07.2013
LAINE EELI-OLLI JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
LAINE HELMI SBS MASKU SBS WIRMO 10.07.2013
LAINE JOONAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LAINE JUUSO TAPANILAN ERÄ SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
LAINE MARIA SBT TORNIO OULUN LUISTINSEURA 10.07.2013
LAINE OLLI TAPIO SBS WIRMO VEHMAAN KIISTO 10.07.2013
LAINE OSKARI SALIBANDY CLUB UNPRO IMMILÄN NUORISOSEURA 10.07.2013
LAINE SAMI TAUNO AULIS PALLOKEISARIT SB BONERS 10.07.2013
LAINE SUSANNA MAARIT SC WEIKOT SB ONTTO 10.07.2013
LAINE VIIVI STEELERS JUNIORISALIBANDY FT STEELERS 10.07.2013
LAINIO HENRI KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
LAITERVO RONI SALIBANDY NAANTALI TPS SALIBANDY 10.07.2013
LAITI NIKO IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA ESPOON OILERS 10.07.2013
LAITILA ALPO NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
LAITILA ANTTI EERIKKI SALIBANDYSEURA TROMBI PELIKANIT 10.07.2013
LAITINEN ALEKSANTERI STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
LAITINEN ANTON SALIBANDY NAANTALI TPS SALIBANDY 10.07.2013
LAITINEN ELINA SALIBANDYSEURA WELHOT HANKASALMEN HANKA 10.07.2013
LAITINEN JOUNI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LAITINEN LAURI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LAITINEN REIJO PETTERI SALIBANDYSEURA WELHOT KEITELEEN NUJU 10.07.2013
LAITINEN TERO SATURDAY NIGHT SYMMETRIK SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
LAITINEN TOMMI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LAITINEN VIIVI MAIJA HAPPEE OULUN LUISTINSEURA 10.07.2013
LAIVOLA JULLE STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
LAKANEN TERO TAPANI URHEILUSEURA IMATRAN VOIMA JOUTSENON KATAJA 10.07.2013
LALLUKKA ALEKSI JOKERISALIBANDY HELSINKI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
LAMMI TUOMAS HIRVENSALON U- JA V-SEURA HEITTO TPS SALIBANDY 10.07.2013
LAMMINEN KRISTIAN ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LAMMINEN RIKU PETTERI JOKERISALIBANDY HELSINKI HAKUNILAN KISA 10.07.2013
LAMMINPARRAS MATIAS MERIKOSKI SBT OULUN LUISTINSEURA 10.07.2013
LAMMINPÄÄ JOEL TAPANILAN ERÄ TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
LAMPEN VILI-WALTER ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LAMPI TIMO D-KONE SALIBANDYSEURA SOITTORASIA 10.07.2013
LAMPINEN HELMER ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LAMPINEN JUHO-JAAKKO LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
LAMPINEN KONSTA LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
LANDGÄRDS IDA LOISTO SC SARAGOZA 10.07.2013
LANKINEN MATTI LOHJAN SALIBANDY VIRKKALAN TARMO 10.07.2013
LANKINEN RIITTA MARJUT SB VANTAA SB-PRO NURMIJÄRVI 10.07.2013
LANNE MARIKA SALIBANDYSEURA TVA ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
LAPPALAINEN ALEKSI STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
LAPPALAINEN ARTTU HIRVENSALON U- JA V-SEURA HEITTO TPS SALIBANDY 10.07.2013
LAPPALAINEN EMIL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LAPPALAINEN ISKO EEMIL ANTERO SALIBANDY CLUB UNPRO IMMILÄN NUORISOSEURA 10.07.2013
LAPPALAINEN JANNICA ELISABETH M-TEAM SB VANTAA 10.07.2013
LAPPALAINEN SANTTU STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
LAPPI HEIKKI JOHANNES SALIBANDYSEURA SOITTORASIA ILVES 10.07.2013
LAPPI JANNE SATURDAY NIGHT SYMMETRIK SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
LARJAMA LAURI FLOORBALL CLUB TURKU SALIBANDYSEURA LIETO 10.07.2013
LARJO NOOA ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LARMASTO MARI LOISTO SALON PALLOILIJAT 10.07.2013
LASSILA ALPO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LASSILA HENNA SBT TORNIO TORNION PALLOVEIKOT 10.07.2013
LASTIKKA VILLE ANTTI ELIAS RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
LATVA TEEMU SBS PANDAT ETTAN SPORT TEAM 10.07.2013
LATVA TOPIAS ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS HIRVENSALON U- JA V-SEURA HEITTO 10.07.2013
LATVALA IINA SALIBANDY HEINOLA LAHTI ROYALS 10.07.2013
LATVALA VEERA V- JA U-SEURA NURMON JYMY KAUHAVAN WISA 10.07.2013
LATVALEHTO ERKKI OLAVI LIMINGAN NIITTOMIEHET OULUN LUISTINSEURA 10.07.2013
LATVALEHTO MARKO LIMINGAN NIITTOMIEHET MERIKOSKI SBT 10.07.2013
LATVANNE VILPPU LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
LAUKKANEN ALEKSI OULUN FLOORBALL CLUB OULUN LUISTINSEURA 10.07.2013
LAUKKANEN JESSE SALIBANDYSEURA WELHOT KEITELEEN NUJU 10.07.2013
LAUNE LEEVI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LAURILA JUHO URHEILUSEURA RANKO MALMIN SALIBANDY -97 10.07.2013
LAURILA RINGA MARJUT STEELERS JUNIORISALIBANDY LAMMIN SALIBANDY 10.07.2013
LAURILA TEO RASMUS DANIEL RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS STEELERS JUNIORISALIBANDY 10.07.2013
LAUTAMÄKI RIIKKA LOISTO RIVER RATS TURKU 10.07.2013
LAUTTANEN JANI JUHANI STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
LEAR JOEL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LEHIKOINEN ESA-PEKKA ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LEHIKOINEN JAN HOLLOLAN URHEILIJAT -46 PÄIJÄT-HÄMEEN SALIBANDYSEURA 10.07.2013
LEHIKOINEN TEEMU JOKERISALIBANDY HELSINKI SUOMEN STREET HOCKEY LIITTO 10.07.2013
LEHMUS PETRI ETTAN SPORT TEAM LÄNNENMIEHET 10.07.2013
LEHMUSVUORI KIA SB-PRO NURMIJÄRVI ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
LEHTI ANTON ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LEHTI ERIK ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LEHTI HARRI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LEHTIMÄKI HANNA ÅDALENS IDROTTSFÖRENING SB-PRO NURMIJÄRVI 10.07.2013
LEHTIMÄKI RONI HAKUNILAN KISA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
LEHTIMÄKI TOMMI SASTAMALAN WOIMA ROISMALAN PONNISTUS 10.07.2013
LEHTIMÄKI VIIVI KAARINA ÅDALENS IDROTTSFÖRENING SB-PRO NURMIJÄRVI 10.07.2013
LEHTINEN ATTE JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
LEHTINEN CAMILLA ESPOON SALIBANDYSEURA HERTTONIEMEN KISA 10.07.2013
LEHTINEN JAAKKO LASSI VILJAMI KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
LEHTINEN JIRI LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
LEHTINEN MIRO MIKAEL NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT KOOVEE 10.07.2013
LEHTINEN PAVE TERVAKOSKEN PALLO-JEHUT BALDOSPORT 10.07.2013
LEHTINEN PETRI SALIBANDY TUSKA TEAM KOTKAN REIPAS 10.07.2013
LEHTINEN SAARA WEST COAST SHERIFFS KAARINA FLOORBALL CLUB TURKU 10.07.2013
LEHTINEN SAMU RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS LOPEN FLOORBALL TEAM 10.07.2013
LEHTINEN TOMMI SBS MALLAS STARS REAL MALMI 10.07.2013
LEHTINEN VILLE TERVAKOSKEN PALLO-JEHUT BALDOSPORT 10.07.2013
LEHTO JANI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT SPORT CLUB HYVINKÄÄ 10.07.2013
LEHTO JERE KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
LEHTO OUTI LOPEN FLOORBALL TEAM LOPEN LAAKA 10.07.2013
LEHTO TOMMI OLAVI FLOORBALL CLUB TURKU TPS SALIBANDY 10.07.2013
LEHTOLA JANNE FLOORBALL CLUB TURKU VL-URHEILU JA PALLO 10.07.2013
LEHTOLA TANJA LOPEN FLOORBALL TEAM LOPEN LAAKA 10.07.2013
LEHTONEN JOHANNES KORSON KAIKU URHEILUSEURA FAIJAS MAFIA 10.07.2013
LEHTONEN KONSTA LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
LEHTONEN OSSI TAPANILAN ERÄ ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
LEHTONEN THEODOR IFK INNEBANDY, HELSINGFORS TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
LEHTORANTA LAURI ALEKSI FINNAIRIN PALLOILIJAT M-TEAM 10.07.2013
LEHTORANTA PASI OLAVI OTANIEMEN JYLLÄÄJÄT SALIBANDYKERHO GENERAL 10.07.2013
LEIKAS ELIEL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LEINO OLLI ILMARI M-TEAM TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
LEINO PASI JOKERISALIBANDY HELSINKI FC TUUSULA 10.07.2013
LEINONEN EETU ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LEINONEN LASSE RIVONMÄEN RUOSKA FBT BLUE FLAMES 10.07.2013
LEINONEN LENNI OUTOKUMMUN PALLO -84 KLC POLVIJÄRVI 10.07.2013
LEINONEN LEO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LEINONEN MIRA SBT TORNIO TORNION PALLOVEIKOT 10.07.2013
LEITTO SAMULI V- JA U-SEURA TUOMARILAN URHEILIJAT ESPOON OILERS 10.07.2013
LEIVO LEEVI JUHANI TIKKURILAN TIIKERIT SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
LEMBERG NIKI KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
LEMPINEN SAMULI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LEMSTRÖM NIKLAS ESPOONLAHDEN SALAMA MERRIS 10.07.2013
LEPISTÖ IINA MARIANNA SALIBANDYSEURA TVA ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
LEPOLA TEEMU JOHANNES JOKERISALIBANDY HELSINKI MYLLYPURON PAUHU 10.07.2013
LEPPÄKOSKI AINO LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
LEPPÄLÄ JULIA LAPUAN PONNISTUS -90 SEINÄJOEN PELIVELJET 10.07.2013
LEPPÄNEN AARO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LEPPÄNEN ANN-SOFIE LOISTO RIVER RATS TURKU 10.07.2013
LEPPÄNEN JUUSO ILVES SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
LEPPÄNEN PEKKA OIVA JUHANI LOPEN FLOORBALL TEAM RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
LEPPÄNEN TARJA PARKANON PONTEVA KANKAANPÄÄN SALIBANDY 10.07.2013
LEPPÄRANTA LAURI HIRVENSALON U- JA V-SEURA HEITTO TPS SALIBANDY 10.07.2013
LESKELÄ EETU V- JA U-SEURA KEMPELEEN KIRI OULUN FLOORBALL CLUB 10.07.2013
LESKINEN ANTTI HANNU OLAVI TURUN TOVERIT MARSALKAN PALLO 10.07.2013
LESKINEN ATTE KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
LIEVONEN KOSTI OLAVI O2-JYVÄSKYLÄ HAPPEE 10.07.2013
LIIKANEN LAURI HENRIK TPS SALIBANDY HAPPEE 10.07.2013
LIIMATAINEN ERKKI HAKUNILAN KISA BLACKBIRDS UNITED 10.07.2013
LIIMATAINEN JAAKKO IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA POHJOIS-ESPOON PONSI 10.07.2013
LIIMATAINEN MIKKO IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA POHJOIS-ESPOON PONSI 10.07.2013
LILJA JOONAS SAKARI FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
LILJA NONNA LOISTO RIVER RATS TURKU 10.07.2013
LILJA TARVO SALIBANDYSEURA VIIKINGIT TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
LILJESTRÖM OTTO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LINDBERG JANNE VIHDIN SALISUDET SB-PRO NURMIJÄRVI 10.07.2013
LINDBERG MIIKA KRISTIAN FBC BALLCRACKERS IBK HAAMULAAKI 10.07.2013
LINDELL OLLI-MATTI TAPANI NIBACOS KOKKOLA V- JA U-SEURA YKSPIHLAJAN REIMA 10.07.2013
LINDFORS HENRI JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
LINDFORS NIKLAS RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS LOPEN FLOORBALL TEAM 10.07.2013
LINDFORS SANTERI HAKUNILAN KISA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
LINDGREN JENS CHRISTOFFER SBS MALLAS STARS VIIKIN DIESELIT 10.07.2013
LINDGREN NOORA OTAONNELA FLOORBALL VFT VANTAA 10.07.2013
LINDGREN TEEMU TURUN TOVERIT MARSALKAN PALLO 10.07.2013
LINDH ALEX JOKERISALIBANDY HELSINKI TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
LINDHOLM KARI JOKERISALIBANDY HELSINKI EAST CITY CLOWNS 10.07.2013
LINDHOLM MICA ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LINDHOLM NINJA CHRISTINA ÅDALENS IDROTTSFÖRENING PORVOON SALIBANDYSEURA 10.07.2013
LINDHOLM RASMUS HERMAN V- JA U-SEURA KEMIÖN KIILAT SC STICKLINE 10.07.2013
LINDHOLM TONI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LINDMAN OSKAR ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LINDQVIST HENRI JOKERISALIBANDY HELSINKI LÄPI SEINIEN 10.07.2013
LINDQVIST TOMMI ÅDALENS IDROTTSFÖRENING BOX 10.07.2013
LINDROOS JESSIKA KAROLIINA SALIBANDY CLUB CLASSIC KALVOLAN KEIHÄS 10.07.2013
LINDROOS LAURI TAPIO SALIBANDYSEURA TVA FBT BLUE FLAMES 10.07.2013
LINDROOS PONTUS WILHELM V- JA U-SEURA KEMIÖN KIILAT SC STICKLINE 10.07.2013
LINDROOS RAMI V- JA U-SEURA KEMIÖN KIILAT SC STICKLINE 10.07.2013
LINDROOS TEEMU KARVAKÄDET IBK TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
LINDROTH AAPO ILARI KIRKKONUMMI RANGERS IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
LINDSTEDT ALEKSI OTTO PIETARI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LINDSTEDT KIMMO OSKARI JOKERISALIBANDY HELSINKI EAST CITY CLOWNS 10.07.2013
LINDSTRÖM MATILDA LOISTO SC STICKLINE 10.07.2013
LINDSTRÖM TEEMU ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LINNA KRISTIAN LOHJAN SALIBANDY VIRKKALAN TARMO 10.07.2013
LINNAVUORI SAKARI MATIAS PALLOKEISARIT IDÄN ÄSSÄT 10.07.2013
LINNER JOONA M-TEAM TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
LINNOINEN ANNA-MARIA ELISABET KOOVEE M-TEAM 10.07.2013
LINTULA JUKKA JONI PETTERI LEMPÄÄLÄN TOIVOT NAPA-10 10.07.2013
LIPO SAMU ALEKSI KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
LIPSANEN PEETU KOOVEE VESILAHDEN VISA 10.07.2013
LIPSANEN VIKTOR JOKERISALIBANDY HELSINKI ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
LOHILAHTI OLLI ANTERO JOKERISALIBANDY HELSINKI ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
LOIPPO LEEVI TIKKURILAN TIIKERIT TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
LONKA HANNA KAISA SB-PRO NURMIJÄRVI LOHJAN SALIBANDY 10.07.2013
LOUHENPERÄ HELKA INKERI SALIBANDYSEURA TVA ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
LOUHI LUKA TIKKURILAN TIIKERIT SB VANTAA 10.07.2013
LOUKO JUHO V- JA U-SEURA NURMON JYMY FBC REMIX 10.07.2013
LUHTALA JERE RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS LOPEN FLOORBALL TEAM 10.07.2013
LUJALA TEEMU JUHANI ILVES FT WARRIORS 10.07.2013
LUKKALA MARKO FORSSAN SUUPPARIT FORSSAN STAGA 10.07.2013
LUKKARI EERIK MERIKOSKI SBT KELLON LYÖNTI 10.07.2013
LUKKARINEN LENNI KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
LUKKARINEN RIIKO SALIBANDY HULLUT OUTOKUMMUN PALLO -84 10.07.2013
LUMME JUHA ESPOON OILERS FINNAIRIN PALLOILIJAT 10.07.2013
LUMMELAMPI EEMIL KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
LUNDÉN ADELINA TAPANILAN ERÄ TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
LUNDEN EMILIA TAPANILAN ERÄ TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
LUNDSTRÖM LASSE JARL MIKAEL WESTEND INDIANS M-TEAM 10.07.2013
LUNTAMO VALTTERI KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
LUODE ALVAR EINO ULJAS LOVIISAN TOR SALIBANDY TUSKA TEAM 10.07.2013
LUOJUS RONI ILVES YLÖJÄRVEN PALLO YPA 10.07.2013
LUOKKALA PAULI YLÄMUMMO ESPOON OILERS 10.07.2013
LUOKKANEN ANTTI JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
LUOMA IIRO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LUOMA ROOPE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LUOMALA MIKKO TAPIO FBT BLUE FLAMES FLOORBALL CLUB TURKU 10.07.2013
LUOMANIEMI KATRI SALIBANDY CLUB CLASSIC ULKOMAAT * 01.07.2013
LUOMANPERÄ MIKKO PETTERI V- JA U-SEURA NURMON JYMY RIVONMÄEN RUOSKA 10.07.2013
LUOSTARINEN SAMI OTTO JALMARI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LUOTINEN ROOPE VARKAUDEN TARMO HUUTOKOSKI IF 10.07.2013
LUOTO JOONA NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT IKAALISTEN URHEILIJAT 10.07.2013
LUOTO LAURI PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA VOISALMEN KUNTO 10.07.2013
LUSENIUS NIKO TAPANILAN ERÄ ERÄ SALIBANDYAKATEMIA YHDISTYS 10.07.2013
LUUKKA TEPPO MIKAEL ASKOLAN URHEILIJAT TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
LUUKKANEN MIKAEL NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT KOOVEE 10.07.2013
LYLY ONNI-VEIKKO HAPPEE LAUKAAN KINGS 10.07.2013
LYYJYNEN HENRI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
LYYTIKÄINEN MIKKO VARKAUDEN TARMO SB TUMUT 10.07.2013
LYYTINEN DANIEL SALIBANDYSEURA WELHOT ETELÄ-KUOPION ILVES 10.07.2013
LYYTINEN TIMO ANTERO SALIBANDYSEURA WELHOT ETELÄ-KUOPION ILVES 10.07.2013
LÄHTEENMÄKI LEEVI KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
LÄNTINEN ANNINA FLOORBALL CLUB TURKU ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
LÄNTINEN MIIKKA TPS SALIBANDY RAUMAN SALBA 10.07.2013
LÖNNBLAD OLIVER V- JA U-SEURA TUOMARILAN URHEILIJAT IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
LÖNNROTH JANI PETTERI JOKERISALIBANDY HELSINKI HAKUNILAN KISA 10.07.2013
LÖYTTYNIEMI OTTO KOOVEE PIRKKALAN PIRKAT 10.07.2013
LÖYTYNOJA ANNIINA WEST COAST SHERIFFS KAARINA RIVONMÄEN RUOSKA 10.07.2013
LÖYTYNOJA PETRI STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
LÖYTÖKORPI SANNA PARKANON PONTEVA KANKAANPÄÄN SALIBANDY 10.07.2013
MAALUOTO MARKO SBS SIMDAX ACME 10.07.2013
MAHKONEN TONI V- JA U-SEURA HORMAN HIISI LOHJAN SALIBANDY 10.07.2013
MAHLBERG WALTTER SALIBANDYSEURA VIIKINGIT TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
MAIJALA JOEL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
MAIJALA SAMPO MIKAEL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
MAJASALMI ALEKSI RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
MAJURI HANNAMARI LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
MAKKONEN JANNE M-TEAM IFK INNEBANDY, HELSINGFORS 10.07.2013
MAKKONEN JOONAS OSKARI LEHMO BALLS -96 JOENSUUN SALIBANDY 10.07.2013
MAKKONEN MATIAS SBS KINGS SC RUOSKA 10.07.2013
MAKKONEN TATU KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
MALINEN MIIKKA LOIMAAN LEISKU PAARMA 10.07.2013
MALINEN ROOPE ALEKSI TAPANILAN ERÄ ERÄ SALIBANDYAKATEMIA YHDISTYS 10.07.2013
MALM ROBERT PARGAS IDROTTSFÖRENING HOUTSKÄRS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
MALMELIN ARI PETTERI JOKIVARREN POJAT BLACKBIRDS UNITED 10.07.2013
MALMSTEN ERIC FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
MANNINEN EEMI LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
MANNINEN EETU IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA ESPOON OILERS 10.07.2013
MANNINEN LAURA SB-PRO NURMIJÄRVI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
MANNINEN MARKUS JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
MANNINEN MIKA JUHANI ITÄ-VANTAAN URHEILIJAT WESTHILL STARS 10.07.2013
MANNINEN MISKA SALIBANDY CLUB CLASSIC KANGASALAN URHEILIJAT -68 10.07.2013
MANNINEN NIKO MARKUS ALEKSI SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
MANNINEN TUOMO V- JA U-SEURA HORMAN HIISI SALON PALLOILIJAT 10.07.2013
MANSIKKA IISA SALIBANDYSEURA TVA ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
MANSIKKALA SAMI LEMPÄÄLÄN KISA KOOVEE 10.07.2013
MANSIKKAMÄKI LASSI KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
MANTILA NIILO KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
MANTILA NOORA KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
MARIN VESA SATAKUNNAN SALIBANDY FBT HUSKIES 10.07.2013
MARJANEN JOONA TIKKURILAN TIIKERIT IFK INNEBANDY, HELSINGFORS 10.07.2013
MARJANEN SAMI OSKARI JOKERISALIBANDY HELSINKI EAST CITY CLOWNS 10.07.2013
MARJANEN TUUKKA SALIBANDYSEURA BOTNIA VIIKIN DIESELIT 10.07.2013
MARJETA MIKA ANTERO IFK INNEBANDY, HELSINGFORS DIABLOS ROJOS 10.07.2013
MARKELA-PAASI HANNA LOISTO RIVER RATS TURKU 10.07.2013
MARKELIN OLIVER ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
MARKKOLA JOHANNES PARKANON PONTEVA KIHNIÖN URHEILIJAT 10.07.2013
MARKU JAN KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
MARTIKAINEN JARKKO ANTTI SAMULI SBS MODO MYLLYPURON PAUHU 10.07.2013
MARTIKAINEN TEEMU TIKKURILAN TIIKERIT ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
MARTIN ETHAN ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
MARTISKAINEN KONSTA PEKKA ARVID JOKERISALIBANDY HELSINKI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
MARTTALA JONAS SEBASTIAN LAIHIA SPORTS CLUB LAIHIAN LUJA 10.07.2013
MARTTILA ALEKSI SALIBANDYSEURA WELHOT KEITELEEN NUJU 10.07.2013
MARTTILA JOEL JOHANNES TIKKURILAN TIIKERIT TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
MARTTINEN TUOMAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
MASALIN TIMO TAPANI FC ELITE IKHTYS JYVÄSKYLÄ 10.07.2013
MASTOSALO MARKO SÄYNEISEN SALPA ETELÄ-KUOPION ILVES 10.07.2013
MATIKAINEN ALEKSI ARMAS JOENSUUN SALIBANDY OUTOKUMMUN PALLO -84 10.07.2013
MATIKAINEN LAURI OULUN LUISTINSEURA LIMINGAN NIITTOMIEHET 10.07.2013
MATILAINEN NICO PERTTI TAPANI RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
MATTILA JONI JOKERISALIBANDY HELSINKI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
MATTILA JUHA TAPANI FBT BLUE FLAMES TEAM -17 SALIBANDY 10.07.2013
MATTILA MICO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
MATTILA TUOMAS ANTERO LAHTI ROYALS LAHDEN KALEVA 10.07.2013
MATTILA VILLE FLOORBALL TEAM ULVILA FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
MATTINEN ARSI KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
MATTSSON KIM AXEL EDWARD FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
MAUNULA MIIRO SEBASTIAN LAMMIN SALIBANDY FT STEELERS 10.07.2013
MAUROLA NIKO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
MAVROSTOMOS ANDREAS FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
MELLAS KASPER ALEKSI JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
MELTO JERE IMATRAN BUTCHERS SB TROOPERS 10.07.2013
MENNANDER MAX KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
MENSONEN TUOMAS ESPORT OILERS IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
MERILUOTO SAMUEL ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS HIRVENSALON U- JA V-SEURA HEITTO 10.07.2013
MERILÄ ALEKSIS SEBASTIAN HAKUNILAN KISA KORSON KAIKU 10.07.2013
MERILÄ NIKLAS HAKUNILAN KISA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
MERILÄ TOPIAS HAKUNILAN KISA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
MERILÄINEN JENNI ROOSALEENA O2-JYVÄSKYLÄ HAPPEE 10.07.2013
MERILÄINEN TEIJO JOENSUUN SALIBANDY LEHMO BALLS -96 10.07.2013
MERINEN MATIAS JUHA EEMIL TURUN TOVERIT MARSALKAN PALLO 10.07.2013
MERIRANTA LEO ITÄ-HELSINGIN SALIBANDY RY IKHTYS 10.07.2013
MERISALO INKA LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
MERISALO JUHO KOIVULAN POTKU FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
MERISALO KONSTA KOIVULAN POTKU FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
MERO ANNINA JOHANNA PORVOON SALIBANDYSEURA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
MERRANTI MIKKO FBT BLUE FLAMES RIVER RATS TURKU 10.07.2013
MESSO TIMO M-TEAM SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
MESSO WALTTERI KOIVULAN POTKU FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
METSO RASMUS TAPANILAN ERÄ M-TEAM 10.07.2013
METSO ROBERT ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
METSOILA ARTO ALEKSI ETTAN SPORT TEAM SIR SAIGON 10.07.2013
METSOILA MARKKU JUHANI BOX SIR SAIGON 10.07.2013
METSÄ MANNE SAKARI JOKERISALIBANDY HELSINKI SUOMEN STREET HOCKEY LIITTO 10.07.2013
METSÄ TOMMI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
METSÄLÄ TEEMU TIMO TAPIO TAPANILAN ERÄ RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
METTOVAARA MIKKO SS RANKAT ANKAT SASTAMOLO KINGS FLOORBALL 10.07.2013
METTÄLÄ TUUKKA ANTERO SEKUNDÄÄRINEN TAITO PROBELLI 10.07.2013
MIELONEN JARNO HELSINGIN YLIOPISTON URHEILIJAT IFK INNEBANDY, HELSINGFORS 10.07.2013
MIELONEN VILI JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
MIESPERÄ MATTI JYVÄSKYLÄN NOUSU KONNEVEDEN URHEILIJAT 10.07.2013
MIETTINEN ARTO ILMARI SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
MIETTINEN JANI SB RAATTI FB ORCS 10.07.2013
MIETTINEN JARI ANTERO SAVONLINNAN SÄHLYVEIKOT SALIBANDYILIJÄT 10.07.2013
MIETTINEN JUSSI EEMELI SALIBANDYSEURA WELHOT ETELÄ-KUOPION ILVES 10.07.2013
MIETTINEN KALLE KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
MIETTINEN KARRI IMATRAN BUTCHERS URHEILUSEURA IMATRAN VOIMA 10.07.2013
MIETTINEN MARKUS FRESH FRUIT FLYERS HAKUNILAN KISA 10.07.2013
MIETTINEN NOORA TAPANILAN ERÄ TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
MIETTINEN PÄIVI LOPEN FLOORBALL TEAM LOPEN LAAKA 10.07.2013
MIETTINEN TINO STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
MIKKANEN ARTTU HAKUNILAN KISA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
MIKKOLA MARKUS SASTAMALAN WOIMA ROISMALAN PONNISTUS 10.07.2013
MIKKOLA SAMPO UOLEVI HÄMEEN SNIPERS VINCEMUS 10.07.2013
MIKKOLA VEETI TAPANILAN ERÄ TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
MIKKONEN JONI KLC POLVIJÄRVI EAST SIDE BALLERS 10.07.2013
MIKKONEN KALLE SALIBANDYSEURA WELHOT ETELÄ-KUOPION ILVES 10.07.2013
MIKKONEN LAURI FINNAIRIN PALLOILIJAT M-TEAM 10.07.2013
MIKKONEN RASMUS KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
MIKKONEN SIMO SPARTAK JOENSUU TOHMAJÄRVEN URHEILIJAT 10.07.2013
MIKOLA OSCAR ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
MILLASNOORE ARI STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
MISSONEN PANU YLILYÖNTI FLOORBALL CLUB SCORE HAKUNILA 10.07.2013
MODIG LENA LOISTO RIVER RATS TURKU 10.07.2013
MOILANEN MIIKKA MARKUS ESPOON OILERS FINNAIRIN PALLOILIJAT 10.07.2013
MOILANEN MIINA SS RANKAT ANKAT SALIBANDYSEURA VAASA 10.07.2013
MOILANEN MIKA ULKOMAAT * TAPANILAN ERÄ 03.06.2013
MOISANDER MATTI FORSSAN SUUPPARIT LOIMAAN LEISKU 10.07.2013
MUKKULA ARTTU ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
MULTANEN SANTERI JOKERISALIBANDY HELSINKI ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
MUNNE HENRY PÄIJÄT-HÄMEEN SALIBANDYSEURA HOLLOLAN URHEILIJAT -46 10.07.2013
MUNNE NIKLAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
MURSU SAMI ANTERO KELLON LYÖNTI MERIKOSKI SBT 10.07.2013
MUSTAPÄÄ PASI PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA VOISALMEN KUNTO 10.07.2013
MUSTISTO NEA HAPPEE HOLLOLAN URHEILIJAT -46 10.07.2013
MUSTJOKI ATTE LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
MUSTONEN TONI EEMIL VANTAAN VETO IDÄN ÄSSÄT 10.07.2013
MUSTONEN URHO RAADINKADUN RANGERS HIRVENSALON U- JA V-SEURA HEITTO 10.07.2013
MUTANEN EETU OLLI KLC POLVIJÄRVI SALIBANDY SEURA TWISTER 10.07.2013
MUURONEN JARKKO OLAVI KOOVEE LUUPPI 10.07.2013
MYHRBERG MATIAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
MYLLYLÄ MIIKKA PUOTINKYLÄN VALTTI HELSINGIN HÄMÄYS 10.07.2013
MYLLYNIEMI MAX WESTEND INDIANS IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
MYLLYS MIKKO IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA KIRKKOJÄRVEN LOISKE 10.07.2013
MYYRY SIMO PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA VOISALMEN KUNTO 10.07.2013
MYYRY SIMO PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA VOISALMEN KUNTO 10.07.2013
MYYRÄ MIRVA HAKUNILAN KISA FB FALCONS 10.07.2013
MYÖHÄNEN JERE IMATRAN BUTCHERS URHEILUSEURA IMATRAN VOIMA 10.07.2013
MYÖHÄNEN TIMO SAVONLINNAN SÄHLYVEIKOT SAVONLINNAN SALIBANDY 10.07.2013
MYÖHÄNEN TOMMI SB RAATTI FLOORBALL SIILINJÄRVI 10.07.2013
MÄENPÄÄ JARNO JUHANI YRMYT GREMLINS TURKU 10.07.2013
MÄENPÄÄ SAMULI SALON VILPAS LS PALLOILIJAT 10.07.2013
MÄENSIVU JANI KARKKILA FLOORBALL TEAM OLARIN KIKSI 10.07.2013
MÄENTAUSTA JONNA FBC BLUE RIVER SALIBANDY CLUB TOIVO 10.07.2013
MÄKELIN RASMUS KIRKKONUMMI RANGERS ESPOON OILERS 10.07.2013
MÄKELÄ ANSSI JUUPAJOEN URHEILIJAT SB JUUPAJOEN JUNNUT 10.07.2013
MÄKELÄ JANNE TAPANILAN ERÄ TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
MÄKELÄ JARKKO EEMIL SALIBANDYSEURA TVA FLOORBALL CLUB TURKU 10.07.2013
MÄKELÄ JENNY SBT TORNIO TORNION PALLOVEIKOT 10.07.2013
MÄKELÄ JOONAS RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS LOPEN FLOORBALL TEAM 10.07.2013
MÄKELÄ JOONAS KRISTIAN V- JA U-SEURA NURMON JYMY SEINÄJOEN PELIVELJET 10.07.2013
MÄKELÄ KALLE JOHANNES TURUN TOVERIT MARSALKAN PALLO 10.07.2013
MÄKELÄ LAURA SBT TORNIO TORNION PALLOVEIKOT 10.07.2013
MÄKELÄ LAURI LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
MÄKELÄ MARJUT ELISA ULKOMAAT * OULUN LUISTINSEURA 05.06.2013
MÄKELÄ MIIKKA NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT YLÖJÄRVEN PALLO YPA 10.07.2013
MÄKELÄ TUOMAS ITÄ-HELSINGIN SALIBANDY RY IKHTYS 10.07.2013
MÄKELÄ WALTTERI SALIBANDY CLUB CLASSIC ILVES 10.07.2013
MÄKI ERNO MIKAEL SAIRAS VETO JOKERISALIBANDY HELSINKI 10.07.2013
MÄKI JUKKA SOININ PALLOSEURA SALIBANDY CLUB ALAVUS 10.07.2013
MÄKI MIKA LAPALUODON JUNIORIT V- JA U-SEURA RUUKIN INTO 10.07.2013
MÄKIAHO EETU SALIBANDY NAANTALI TPS SALIBANDY 10.07.2013
MÄKIMARTTUNEN MARKO KYRÖSKOSKEN PONSI TAMPEREEN PUNAKONE 1996 10.07.2013
MÄKINEN ANNILIISI WEST COAST SHERIFFS KAARINA RIVONMÄEN RUOSKA 10.07.2013
MÄKINEN ERKKA JOKERISALIBANDY HELSINKI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
MÄKINEN HANNA LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
MÄKINEN JOONAS JARI HANNES LEMPÄÄLÄN TOIVOT NAPA-10 10.07.2013
MÄKINEN JUHANI MIKAEL SASTAMALAN WOIMA ROISMALAN PONNISTUS 10.07.2013
MÄKINEN KAISLA SB-PRO NURMIJÄRVI KALVOLAN KEIHÄS 10.07.2013
MÄKINEN MARKO PORVOON SALIBANDYSEURA NOLLALINJA 10.07.2013
MÄKINEN MERI STEELERS JUNIORISALIBANDY KALVOLAN KEIHÄS 10.07.2013
MÄKINEN NIKO SALIBANDYSEURA WELHOT M-TEAM 10.07.2013
MÄKINEN ONNI JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
MÄKINEN OTTO LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
MÄKINEN RIKU SALIBANDYSEURA VIIKINGIT TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
MÄKINEN SONJA HELENA SALIBANDY CLUB CLASSIC KOOVEE 10.07.2013
MÄKINEN TOMMI SALIBANDYSEURA WELHOT ETELÄ-KUOPION ILVES 10.07.2013
MÄKINEN TONI EAST CITY GIANTS FC ELITE 10.07.2013
MÄKIPÄÄ MATIAS OSKAR KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
MÄKIVUOTI JENNA SBT TORNIO TORNION PALLOVEIKOT 10.07.2013
MÄKYNEN LOTTA-MARIA LAPUAN PONNISTUS -90 SEINÄJOEN PELIVELJET 10.07.2013
MÄKÄRÄINEN TONY ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
MÄNTYKORPI MIIKKA SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
MÄNTYLÄ TUOMAS ANTTONI FORSSAN SUUPPARIT FORSSAN STAGA 10.07.2013
MÄNTYNEN LASSE TAPIO EXTREME CLUB CREMASTERS KLC POLVIJÄRVI 10.07.2013
MÄNTYNENÄ JANNE SÄIHKYSÄÄRET SBT TORNIO 10.07.2013
MÄNTYNIEMI JANI HAKUNILAN KISA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
MÄÄTTÄ KONSTA ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
MÄÄTTÄ ROOPE KIRKKOJÄRVEN LOISKE WESTEND INDIANS 10.07.2013
MÖNKKÖNEN SEPPO ESPOONLAHDEN SALAMA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
NAUMANEN JONI OUTOKUMMUN PALLO -84 JOSBA JUNIORIT 10.07.2013
NEMLANDER ROBERT OTAONNELA FLOORBALL SBS PANDAT 10.07.2013
NEUVONEN SANTERI KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
NEVALAINEN MIKKO TAPANI EXTREME CLUB CREMASTERS SALIBANDYSEURA ENO 10.07.2013
NEVALAINEN TOMI LOHJAN SALIBANDY VIRKKALAN TARMO 10.07.2013
NIEMELÄ ILKKA EEMELI BLASTERS JYVÄSKYLÄN NOUSU 10.07.2013
NIEMELÄ KRISTA KATARIINA STEELERS JUNIORISALIBANDY FT STEELERS 10.07.2013
NIEMELÄ WILLE TIKKURILAN TIIKERIT TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
NIEMELÄINEN EEMI NST-LAPPEENRANTA PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA 10.07.2013
NIEMELÄINEN SAMU SALIBANDYSEURA VIIKINGIT TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
NIEMI HENRY VALKEAKOSKEN KOSKENPOJAT SC WEIKOT 10.07.2013
NIEMI JUHA SALIBANDY CLUB LUTAKON PALLOPOJA URHEILUSEURA FIILIS JYVÄSKYLÄ 10.07.2013
NIEMI KATARIINA MARJATTA STEELERS JUNIORISALIBANDY FT STEELERS 10.07.2013
NIEMI MIKAEL ELIAS VILJAMI WESTEND INDIANS IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
NIEMINEN EETU STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
NIEMINEN HENRI JUHANA JOKERISALIBANDY HELSINKI SUOMEN STREET HOCKEY LIITTO 10.07.2013
NIEMINEN JARI JUHANI SALIBANDYSEURA TROPICS KURIKAN RYHTI 10.07.2013
NIEMINEN JESSE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
NIEMINEN JOONA ILVES JÄÄHOVI DREAM TEAM JDT 10.07.2013
NIEMINEN LAURI NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT ROISMALAN PONNISTUS 10.07.2013
NIEMINEN MIIKA JOHANNES NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT ILVES 10.07.2013
NIEMINEN MIKA RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
NIEMINEN VILLE CHRISTIAN ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
NIEMISTÖ KARRI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
NIEMISTÖ MIKO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
NIHTI SANTERI JUHO EVERT NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT SB JUUPAJOEN JUNNUT 10.07.2013
NIHTINEN MARKUS IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA ESPOON OILERS 10.07.2013
NIIRANEN NIKLAS JOHAN ULKOMAAT * LOVIISAN TOR 01.05.2013
NIKKILÄ ALEKSI SALIBANDY CLUB CLASSIC PIRKKALAN PIRKAT 10.07.2013
NIKKILÄ ANTTI JUUPAJOEN URHEILIJAT TAMPEREEN MAALITAULU 10.07.2013
NIKKILÄ OSKAR VEIKKO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
NIKKINEN MIIKA PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA VOISALMEN KUNTO 10.07.2013
NIKKINEN NORA LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
NIKKINEN SAKARI ALEKSI V- JA U-SEURA KOSKELANKYLÄN RIENTO SASTAMOLO KINGS FLOORBALL 10.07.2013
NIKRUS LAURI JOKERISALIBANDY HELSINKI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
NIKULA MINNA SBT TORNIO TORNION PALLOVEIKOT 10.07.2013
NIKUNEN TONI PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA TYRIN KAIKEN 10.07.2013
NILSSON OLA JOHANNES KIRKKONUMMEN KONDIS EAST CITY GIANTS 10.07.2013
NIMANDER MIKKO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
NISKANEN SEBASTHIAN JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
NISSI JUHO SB CACTUS SALON PALLOILIJAT 10.07.2013
NISSILÄ ROOPE-OSKARI KOIVULAN POTKU FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
NISSINEN JARI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
NISSINEN NESTORI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
NIVAMO SONJA URHEILUSEURA HATSINA SALIBANDYSEURA WELHOT 10.07.2013
NOKIO HENRI SB SOMERO KORVENKADUN KALASTUS & SALIBANDY 10.07.2013
NOKKALA OTTO OLIVER NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT LEMPÄÄLÄN KISA 10.07.2013
NOPONEN VISA JUSSI KALEVI SEINÄJOEN PELIVELJET V- JA U-SEURA NURMON JYMY 10.07.2013
NORDMAN DANI PETER M-TEAM IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
NORDMAN FELIX ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
NORPPA VILLE RISTOMATTI TOUKOLAN TERÄS FB FALCONS 10.07.2013
NORRBACKA JARKKO LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
NUIKKA SAMU ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
NUKARINEN DANI SPORT CLUB HYVINKÄÄ SB-PRO NURMIJÄRVI 10.07.2013
NUMMELIN JARKKO SALIBANDY GRASSHOPPERS HIRVENSALON U- JA V-SEURA HEITTO 10.07.2013
NUMMELIN TEEMU TPS SALIBANDY PÖYTYÄN URHEILIJAT 10.07.2013
NUMMI HENRY ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
NUMMI ILMO FREDRIK LOIMAAN LEISKU ORIPÄÄN URHEILIJAT 10.07.2013
NUORTEVA NIKO LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
NUORTEVA SALLA STEELERS JUNIORISALIBANDY HOLLOLAN URHEILIJAT -46 10.07.2013
NUPPONEN JERE JOENSUUN SALIBANDY LEHMO BALLS -96 10.07.2013
NURMELA KONSTA JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
NURMELA NIKO ITÄ-HELSINGIN SALIBANDY RY IKHTYS 10.07.2013
NURMI AKU HAKUNILAN KISA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
NURMI MINNA PORVOON SALIBANDYSEURA LOVIISAN TOR 10.07.2013
NURMIKOLU ALEKSI NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
NURMIVAARA ANNA SB VANTAA VFT VANTAA 10.07.2013
NUURTILA JARI JOKERISALIBANDY HELSINKI SUOMEN STREET HOCKEY LIITTO 10.07.2013
NUUTINEN WILI-VEIKKO SB VANTAA WESTEND INDIANS 10.07.2013
NYBERG EMIL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
NYBERG JOHAN ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
NYBERG SEBASTIAN LAUTTASAAREN PALLO LAPA SALIBANDYSEURA BOTNIA 10.07.2013
NYGRÉN TUUKKA TAPANI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
NYHOLM ANNUKKA INKERI BLACKBIRDS UNITED OLD STARS 10.07.2013
NYKÄNEN EERO VÄPEPA SULKAVAN URHEILIJAT -41 10.07.2013
NYKÄNEN EPPU KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
NYKÄNEN SAMI BLACKBIRDS UNITED RIUKUTIEN KGB AGENTS 10.07.2013
NYLANDER KEN V- JA U-SEURA TUOMARILAN URHEILIJAT IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
NYLEN MIIKA KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
NYLÉN MIRO KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
NYLUND JOHANNA MARIA SB VANTAA VFT VANTAA 10.07.2013
NYMAN EMIL KIRKKOJÄRVEN LOISKE WESTEND INDIANS 10.07.2013
NYMAN HANNU VANTAAN VETO TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
NYMAN MARKUS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
NYMAN MIIKA TIKKURILAN TIIKERIT SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
NYMAN SAMI SALIBANDY CLUB CLASSIC NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT 10.07.2013
NYMARK LEO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
NYMARK NOAH ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
NYYSSÖNEN AARO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
NYYSSÖNEN EERIK ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
NÄRÄNEN LAURI OLAVI TAPANILAN ERÄ WESTEND INDIANS 10.07.2013
NÄSMAN DAN ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
NÄSMAN OTTO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
NÄTTILÄ KATRI ELISA SBT TORNIO TORNION PALLOVEIKOT 10.07.2013
OHVANAINEN ISTO TIKKURILAN TIIKERIT IFK INNEBANDY, HELSINGFORS 10.07.2013
OIKARI SANNA V- JA U-SEURA PEKOLAN ISKU HATTELMALAN URHEILIJAT 10.07.2013
OIKARINEN JUHO SBS MALLAS STARS REAL MALMI 10.07.2013
OIKARINEN SAMULI JOKERISALIBANDY HELSINKI TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
OINONEN NIKO STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
OJAJÄRVI JUUSO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
OJALA JARI SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
OJALA JARNO PASI JUHANI SIUNTION SISU MASALAN KISA 10.07.2013
OJALA JUHANI SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
OJALA KATRI M-TEAM SB VANTAA 10.07.2013
OJALA MERIKE TUULIA FLOORBALL CLUB TURKU ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
OJALA OSKARI ALEKSI JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
OJALA SUVI PIRKKALAN PIRKAT SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
OJANEN HENRI FORSSAN SUUPPARIT FORSSAN STAGA 10.07.2013
OJANEN JUSSI PETTERI LOIMAAN LEISKU ORIPÄÄN URHEILIJAT 10.07.2013
OJANEN KONSTA HAKUNILAN KISA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
OKSANEN MIKKE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
OKSANEN SANTERI ELIAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
OKSANEN VILLE VEIKKO SBS MASKU RAISIO SALAMANDERS 10.07.2013
OLANDER HEIDI SB-PRO NURMIJÄRVI LIGHT IRON 10.07.2013
OLANDER HENRI BLACKBIRDS UNITED SB-PRO NURMIJÄRVI 10.07.2013
OLENIUS AARO KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
OLLANRANTA MIKO HAKUNILAN KISA SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
OLLI JYRI RSB-TEAM NAPAPIIRIN SALIBANDY 10.07.2013
OLLIKAINEN ANTTI V- JA U-SEURA TUOMARILAN URHEILIJAT ESPOON OILERS 10.07.2013
OLLONEN ARTTU STEELERS JUNIORISALIBANDY SALIBANDY CLUB URBANS 10.07.2013
OPAS LUKAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
ORAJÄRVI SAKARI MERIKOSKI SBT OULUN LUISTINSEURA 10.07.2013
ORASMAA JANI ITÄ-HELSINGIN SALIBANDY RY IKHTYS 10.07.2013
ORAVA EETU ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
OTTELIN JUHA KIRKKONUMMI RANGERS IFK INNEBANDY, HELSINGFORS 10.07.2013
OUTINEN MIKA YLILYÖNTI FLOORBALL CLUB SCORE HAKUNILA 10.07.2013
OVASKAINEN NIINA URHEILUSEURA HATSINA SALIBANDYSEURA WELHOT 10.07.2013
PAAKKARI NUUTTI STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
PAALANEN RAMSES NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT YLÖJÄRVEN PALLO YPA 10.07.2013
PAALANEN TATU ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PAASONEN SATU MIIA MARIKA SALIBANDYSEURA WELHOT SB JAWS 10.07.2013
PAATTILAMMI MATIAS KOIVULAN POTKU FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
PAAVILAINEN JANI TAPIO FORSSAN SUUPPARIT LOIMAAN LEISKU 10.07.2013
PAAVILAINEN VÄINÖ-OSKARI KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
PAAVOLA TUOMAS JUUPAJOEN URHEILIJAT SB JUUPAJOEN JUNNUT 10.07.2013
PAAVOLAINEN PATRIK ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PAHKALA MARKUS ANTERO OULUN LUISTINSEURA MERIKOSKI SBT 10.07.2013
PAINILAINEN ERNO SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
PAJAMÄKI KIRSI SBT TORNIO TORNION PALLOVEIKOT 10.07.2013
PAJU MILLA TAPANILAN ERÄ TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
PAJU PAAVO HALIKKO FLOORBALL TEAM AC KARU 10.07.2013
PAJUMÄKI SUSANNA MERIKOSKI SBT SEINÄJOEN PELIVELJET 10.07.2013
PAKARINEN AARO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PAKARINEN JATTA LEHMO BALLS -96 TUUPOVAARAN URHEILIJAT 10.07.2013
PAKARINEN NETTA LEHMO BALLS -96 TUUPOVAARAN URHEILIJAT 10.07.2013
PAKARINEN OTTO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PAKKALA ILYAS KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
PALANDER ROOSAMAIJA SBT TORNIO TORNION PALLOVEIKOT 10.07.2013
PALM ANTTI PALLOKEISARIT SB BONERS 10.07.2013
PALM MIRO SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
PALMROOS JOEL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PALMROOS VILLE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PALOHEIMO JAAKKO KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
PALOHEIMO TUOMAS KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI JANTHERS 10.07.2013
PALOKAS TUOMAS PAKILAN SALIKAVERIT FIRE ISLANDERS 10.07.2013
PALOKKI SIMO TOUKOLAN TERÄS M-TEAM 10.07.2013
PALOLA MIRO SALIBANDY CLUB CLASSIC ILVES 10.07.2013
PALOMÄKI RIKU KIRKKONUMMI RANGERS IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
PALONEN PETRI OLAVI SB SOMERO KORVENKADUN KALASTUS & SALIBANDY 10.07.2013
PALOSAARI JASU AARNE ILVES KOOVEE 10.07.2013
PALVIAINEN KAROLIINA LOPEN FLOORBALL TEAM LOPEN LAAKA 10.07.2013
PARIKKA LAURA HELENA STEELERS JUNIORISALIBANDY FT STEELERS 10.07.2013
PARKKARI TONI STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
PARKKINEN PEETU BLACKBIRDS UNITED TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
PARKKUNEN JONI TAPANILAN ERÄ IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
PARONEN EERO AATU SEVERI SALIBANDY-44 RY MAARINKUNNAAN KILPA 10.07.2013
PARTANEN EINO KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
PARTANEN JARKKO SALIBANDY-44 RY SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
PARTANEN JARO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PARTANEN MISKA ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PARTANEN TEEMU SALIBANDYSEURA VIIKINGIT TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
PARTOLA SIMO SINUHE JAAKKIMA SB-PRO NURMIJÄRVI TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
PARVIAINEN ILARI LIMINGAN NIITTOMIEHET OULUN YLIOPISTON URHEILUSEURA 10.07.2013
PASANEN SANNA MARIA PIRKKALAN PIRKAT FB FALCONS 10.07.2013
PASONEN JOONA ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PASONEN NIKO IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
PASSILA TONI JOKERISALIBANDY HELSINKI EAST CITY CLOWNS 10.07.2013
PATAMA HANNU JOKERISALIBANDY HELSINKI LUMIERÄ 10.07.2013
PAUKKU RASMUS VIHDIN SALISUDET SB-PRO NURMIJÄRVI 10.07.2013
PAUL NIKLAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PAUNIKOSKI TEEMU JUHANI MASALAN KISA HELSINGIN NMKY 10.07.2013
PEGG MARCUS TAPANILAN ERÄ ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
PEHRSSON TOM TIKKURILAN TIIKERIT IFK INNEBANDY, HELSINGFORS 10.07.2013
PEKKALA JOONAS V- JA U-SEURA KEMPELEEN KIRI OULUN FLOORBALL CLUB 10.07.2013
PEKKALA MIIKKA ERKKO ILARI V- JA U-SEURA KOSKELANKYLÄN RIENTO MERIKOSKI SBT 10.07.2013
PEKKANEN JOHANNA URHEILUSEURA HATSINA OTAVAN VPK 10.07.2013
PELLIKKA VEERA STEELERS JUNIORISALIBANDY FT STEELERS 10.07.2013
PELTOLA LAURI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
PELTOLA VILLE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PELTOMAA NICO CHRISTIAN IKHTYS JYVÄSKYLÄ FLOORBALL CLUB DUX 10.07.2013
PELTONEN AAPO VALKEAKOSKEN KOSKENPOJAT SC WEIKOT 10.07.2013
PELTONEN PYRY OHTO MATIAS SBS MALLAS STARS ITÄ-HAKKILAN KILPA 10.07.2013
PELTONEN SARI PÄIVI ORVOKKI HERTTONIEMEN KISA IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
PELTONEN TIMO TOIJALAN NUORISOSEURA VIHOLA VISARS 10.07.2013
PELTTARI OLLI-PEKKA FLOORBALL CLUB TURKU SALIBANDYSEURA LIETO 10.07.2013
PENSAS ARTTU ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PENTTI JOONAS ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS HIRVENSALON U- JA V-SEURA HEITTO 10.07.2013
PENTTILÄ MIKAEL PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA VOISALMEN KUNTO 10.07.2013
PENTTILÄ PATU OIVA OSKARI IFK INNEBANDY, HELSINGFORS PUOTINKYLÄN VALTTI 10.07.2013
PENTTINEN JOONAS ROOBERT ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PENTTINEN SANTERI JOKERISALIBANDY HELSINKI TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
PERKIÖ RITVA-KAARINA IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA LOVIISAN TOR 10.07.2013
PERNAA JUSSI PETER NIKOLAS VKTP KAITALAHDEN LUPAUS 10.07.2013
PEROMO VILLE KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
PERRET LUCAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PERTTILÄ VILLE PETTERI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT ERÄ SALIBANDYAKATEMIA YHDISTYS 10.07.2013
PERTTUNEN SAMI HENRIK JALMARI HAUKIPUTAAN HEITTO SBT MARTINNIEMI 10.07.2013
PERÄLÄ JAAKKO O2-JYVÄSKYLÄ HAPPEE 10.07.2013
PERÄLÄ PETTERI PARKANON PONTEVA KIHNIÖN URHEILIJAT 10.07.2013
PERÄLÄ SANTERI ILVES YLÖJÄRVEN PALLO YPA 10.07.2013
PESÄLÄ OLLI IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA FBC FLOOR BALL CLUB 10.07.2013
PETRA MASA JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
PETÄJÄJÄRVI FELIX KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
PETÄLÄ AKU PIETARI NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
PIETILÄ SANTERI JUHANI HÖYLÄÄMÖTIEN SÄHLY HELSINGIN HÄMÄYS 10.07.2013
PIETILÄINEN JARO PETTERI RISTONPOIKA URHEILUSEURA IMATRAN VOIMA NST-LAPPEENRANTA 10.07.2013
PIHKANEN JANI PALLOKEISARIT IDÄN ÄSSÄT 10.07.2013
PIHLAVA EERO OSKARI NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
PIHLAVA JAAKKO NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
PIIPARI ARI EEMIL KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
PIIPONNIEMI IIVARI JOKERISALIBANDY HELSINKI HAKUNILAN KISA 10.07.2013
PIIPPO JUHA MIKKO OLAVI FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
PIIRA LEO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PIIRAINEN SIMO JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
PIIRONEN EERO SAVONLINNAN SÄHLYVEIKOT DREAM TEAM 10.07.2013
PIIRONEN PETRI RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS LOPEN FLOORBALL TEAM 10.07.2013
PIITTISJÄRVI MARKUS MIKAEL BLACKBIRDS UNITED TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
PIITTISJÄRVI MARTIN TAPANILAN ERÄ TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
PIKKARAINEN MATTI JUHANI SBT SUOLA HAUKIPUTAAN HEITTO 10.07.2013
PIKKUMÄKI EETU OULUN LUISTINSEURA MERIKOSKI SBT 10.07.2013
PIPPURI VESA TAPIO JOKERISALIBANDY HELSINKI EAST CITY CLOWNS 10.07.2013
PIRHONEN MIKA IMATRAN BUTCHERS URHEILUSEURA IMATRAN VOIMA 10.07.2013
PIRINEN MATIAS PALLOKEISARIT SB BONERS 10.07.2013
PITKÄ TERO JENGA TEAM SUDET 10.07.2013
PITKÄAHO KRISTIINA PARGAS IDROTTSFÖRENING FLOORBALL CLUB TURKU 10.07.2013
PITKÄNEN ARTO FC MYYRÄ FLOORBALLDUCKS 10.07.2013
PITKÄNEN IIRO OSKARI SALIBANDYSEURA WELHOT ETELÄ-KUOPION ILVES 10.07.2013
PITKÄNEN JANNE OULUN FLOORBALL CLUB NK SBT 10.07.2013
PITKÄNEN JOEL OLAVI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PITKÄNEN JUHA MARKO MIKAEL OUTOKUMMUN PALLO -84 PYHÄSELÄN URHEILIJAT 10.07.2013
PITKÄNEN MARKKU TAPIO JOKERISALIBANDY HELSINKI SUOMEN STREET HOCKEY LIITTO 10.07.2013
PITKÄNEN VALTTERI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
PITKÄNEN VEETI HAKUNILAN KISA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
PITULA SUSANNA FLOORBALL CLUB TURKU SBS MASKU 10.07.2013
POHJA HENRIK LAHTI ROYALS HOLLOLAN URHEILIJAT -46 10.07.2013
POHJA JANI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
POHJOLA PEKKA JOKERISALIBANDY HELSINKI EAST CITY CLOWNS 10.07.2013
POHJONEN JANI KALERVO JOKERISALIBANDY HELSINKI LÄPI SEINIEN 10.07.2013
POHJONEN JUUSO PEKKA KELLON LYÖNTI IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA I ULEÅBORG 10.07.2013
POHJONEN SANTTU NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT SALIBANDY CLUB URBANS 10.07.2013
POHTO JEREMIAS KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI JANTHERS 10.07.2013
POIKKEUS SAMI VILHO ANTERO SB VANTAA KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
POIKSELKÄ TUOMO ANTERO LAPALUODON JUNIORIT V- JA U-SEURA RUUKIN INTO 10.07.2013
POIMAA PYRY ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
POLAMO AARNO HAKUNILAN KISA BLACKBIRDS UNITED 10.07.2013
POTI ILKKA LAIHIA SPORTS CLUB LAIHIAN LUJA 10.07.2013
POUKKA JONATHAN ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
POUKKA MATIAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PRIETO NICOLAS TOUKOLAN TERÄS FB FALCONS 10.07.2013
PUHAKKA JOONAS PETTERI NST-LAPPEENRANTA HEARTBREAKERS FLOORBALL 10.07.2013
PUHAKKA PATRIK ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PUIKKONEN TOPI SALIBANDY CLUB CLASSIC ILVES 10.07.2013
PULKKINEN ALEKSI AKU JUSSI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PULKKINEN JESPER KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
PULLIAINEN TEEMU SALIBANDY-44 RY TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
PULLINEN ELINA MAARIT RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS VFT VANTAA 10.07.2013
PUNJU PEKKA HEIKKI SS RANKAT ANKAT V- JA U-SEURA KEMPELEEN KIRI 10.07.2013
PUOLAKKA PYRY ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PUOLATIE MIKA LIIKUNTASEURA JPS -75 SC NAMIKUTI 10.07.2013
PUOLIVÄLI JULIUS LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
PUOSKARI JOONA JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
PUOTINEN PEIK ESPORT OILERS IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
PUOTINIEMI NIKO V- JA U-SEURA KEMPELEEN KIRI MERIKOSKI SBT 10.07.2013
PUPUTTI ANTTI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PURSIAINEN RIKU OUTOKUMMUN PALLO -84 SALIBANDY HULLUT 10.07.2013
PUSKA AARO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PUTKINEN NIKO ONNI TAPIO KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
PUTKONEN HENRI ALEKSI SALIBANDYSEURA WELHOT ETELÄ-KUOPION ILVES 10.07.2013
PUUSTINEN NIKO PETTERI TIKKURILAN TIIKERIT TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
PUUSTINEN TOMMI JOENSUUN SALIBANDY KOOVEE 10.07.2013
PUUTIO JENNI PAULIINA SALIBANDYSEURA TVA ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
PYLKKÄNEN KASPER KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
PYLVÄNEN JARNO JUHANI LIIKUNTASEURA JPS -75 SC NAMIKUTI 10.07.2013
PYYHTIÄ TERHI SC WEIKOT SB ONTTO 10.07.2013
PYYKKÖ JAAKKO RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS LOPEN FLOORBALL TEAM 10.07.2013
PYYKÖNEN ERKKA ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PYYLAMPI JUUSO PALLOSUHARIT TÖYSÄN VETO 10.07.2013
PÄIVERÖINEN MARKO JUHANI TOHOLAMMIN URHEILIJAT SIEVIN SISU 10.07.2013
PÄIVÄRINNE KRISTA SB-PRO NURMIJÄRVI LIGHT IRON 10.07.2013
PÄRMÄKOSKI ILKKA KOOVEE ILVES 10.07.2013
PÄRNÄNEN HEIKKI PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA VOISALMEN KUNTO 10.07.2013
PÖLLÄNEN JUHO ANTTI EINARI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PÖLLÄNEN LAURI MATTI JUHANI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
PÖLÖNEN HEIKKI ALEKSI MIKAEL NST-LAPPEENRANTA JOSBA JUNIORIT 10.07.2013
PÖLÖNEN HEIKKI ALEKSI MIKAEL NST-LAPPEENRANTA JOSBA JUNIORIT 10.07.2013
PÖYHTÄRI JUHO-PEKKA HIRVISYÖPÖT KELLON LYÖNTI 10.07.2013
PÖYRY ROOPE TAISTO VILPERTTI ILVES KOOVEE 10.07.2013
QVICKMAN SEAN ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
RAANTI ATTE KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
RAATESALMI JARNO SAMULI SBS MALLAS STARS REAL MALMI 10.07.2013
RAATIKAINEN OLLI-PEKKA SC RYIJY SALIBANDYSEURA SIBULI 10.07.2013
RAHIJÄRVI VILLE ERKKI AATOS JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
RAHIKAINEN JONNA KAROLIINA LOISTO RIVER RATS TURKU 10.07.2013
RAHKONEN JARI JUHANI KOOVEE SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
RAHUNEN TARU SC WEIKOT SB ONTTO 10.07.2013
RAIKO KALLE ALEKSI RIVONMÄEN RUOSKA FBT BLUE FLAMES 10.07.2013
RAITANEN JUKKA MIKAEL KOSKEN KAIKU V- JA U-SEURA PEKOLAN ISKU 10.07.2013
RAITTINEN HEIDI IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA VIHDIN SALISUDET 10.07.2013
RAJALA JOONAS SÄIHKYSÄÄRET SBT TORNIO 10.07.2013
RAJALA VILLE SC RYIJY SALIBANDYSEURA SIBULI 10.07.2013
RAJAMÄKI IIDA SEINÄJOEN PELIVELJET ILMAJOEN SALIBANDY 10.07.2013
RAJAMÄKI NIILO TIKKURILAN TIIKERIT IFK INNEBANDY, HELSINGFORS 10.07.2013
RAJAMÄKI TOMMI STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
RANKI ONNI LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
RANTA RIINA WEST COAST SHERIFFS KAARINA RIVONMÄEN RUOSKA 10.07.2013
RANTAKANGAS JOSA LEHTIMÄEN V- JA U-SEURA JYSKE V- JA U-SEURA NURMON JYMY 10.07.2013
RANTALA HENRIK ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
RANTALA JONI NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT YLÖJÄRVEN PALLO YPA 10.07.2013
RANTALA JOONAS TAPANI RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
RANTALA MAGNUS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
RANTALA TONI VERNER ENSIO NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT PIRKKALAN PIRKAT 10.07.2013
RANTANEN EETU HAPPEE ALHON AKI 10.07.2013
RANTANEN HENRI LOHJAN SALIBANDY VIRKKALAN TARMO 10.07.2013
RANTANEN NIKO JUHANI MIKKELIN ALUEEN HARRASTELIIGAT KANGASNIEMEN PALLOILIJAT -51 10.07.2013
RANTANEN SAMELI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
RANTANEN TATU ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
RANTANEN VILLE PENTTI ALARIK WESTEND INDIANS SALIBANDYSEURA BOTNIA 10.07.2013
RASI SANNA LIISA SBT TORNIO TORNION PALLOVEIKOT 10.07.2013
RASTAS VELI-MATTI SALON VILPAS LS PALLOILIJAT 10.07.2013
RAUHALA LEEVI LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
RAUHAMAA VIOLA LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
RAUMANNI SAMULI PATRIK SB VANTAA IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
RAUNIO EMIL IFK INNEBANDY, HELSINGFORS LOVIISAN TOR 10.07.2013
RAUNIO JESSE KIRKKOJÄRVEN LOISKE WESTEND INDIANS 10.07.2013
RAUNIO TATU ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
RAUSSI JOONAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
RAUTARINTA LASSE RAITAKISSAT IRRIDUCIBILI 10.07.2013
RAUTASUO JUHO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
RAUTIAINEN EMIL KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
RAUTIAINEN JAAKKO IKHTYS WESTEND INDIANS 10.07.2013
RAUTIAINEN TATU HERMAN ESPOON OILERS FINNAIRIN PALLOILIJAT 10.07.2013
RAUTIAINEN VILLE OUTOKUMMUN PALLO -84 JOSBA JUNIORIT 10.07.2013
RAUTIO JENNI FBC BLUE RIVER SALIBANDY CLUB TOIVO 10.07.2013
RAUTIO MIISA SBT TORNIO TORNION PALLOVEIKOT 10.07.2013
RAUTIO TUOMAS ERKKI ILMARI JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
REHUTTU KONSTA LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
REIMA JUHA LAURI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
REIMAN RONI KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
REISKANEN HENRI VERNERI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
REKILÄ SANNI KOOVEE SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
RENBERG TONI SALIBANDY NAANTALI ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
REPO ANTTI JOHANNES FLOORBALL CLUB MAJURIT RIUKUTIEN KGB AGENTS 10.07.2013
REPO MIKKO KOOVEE NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT 10.07.2013
REPONEN MARKUS NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT ILVES 10.07.2013
REUNANEN OTSO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
RICKMAN LAURI UOLEVI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
RIEKKINEN JANI MARKO TAPIO SB RAATTI SALIBANDYSEURA WELHOT 10.07.2013
RIEKKINEN TEEMU-WILLE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
RIIHOLA SAKU IFK INNEBANDY, HELSINGFORS TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
RIIKOLA JERE KANGASALAN URHEILIJAT -68 SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
RIIPINEN CARL JOHAN TIKKURILAN TIIKERIT HAKUNILAN KISA 10.07.2013
RIITAMO HANNA TPS SALIBANDY SALIBANDY CLUB TOIVO 10.07.2013
RIKBERG PETER JULIUS IDROTTSKLUBBEN ACADEMIA INGÅ IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
RIKBERG THOMAS IDROTTSKLUBBEN ACADEMIA INGÅ IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
RIMPILÄINEN JOONAS JUHO OLIVER KOIVULAN POTKU FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
RINKELO MIRKO LOHJAN SALIBANDY VIRKKALAN TARMO 10.07.2013
RINKINEN PEKKA BLACKBIRDS UNITED ULKOMAAT * 05.07.2013
RINNE MARKUS SANTERI ESPORT OILERS KIRKKOJÄRVEN LOISKE 10.07.2013
RINNE MIKKO V- JA U-SEURA TUOMARILAN URHEILIJAT IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
RINNE SANJA SB-PRO NURMIJÄRVI LIGHT IRON 10.07.2013
RINTA-HUUMO RIKU ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
RINTA-HUUMO SANTERI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
RINTA-JASKARI TOMI V- JA U-SEURA NURMON JYMY ILMAJOEN SALIBANDY 10.07.2013
RINTAMAA KEIJO SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
RINTAMÄKI JUHA IKHTYS FORSSAN SUUPPARIT 10.07.2013
RISKÓ LAJOS SC RYIJY KAUKLAHDEN DYNAMO 10.07.2013
RISSANEN ANTTI TOUKOLAN TERÄS FB FALCONS 10.07.2013
RISSANEN JANNE ANTERO KOOVEE NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT 10.07.2013
RISSANEN JOEL KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
RISSANEN MELINA SB-PRO NURMIJÄRVI LIGHT IRON 10.07.2013
RISSANEN MELISSA SB-PRO NURMIJÄRVI LIGHT IRON 10.07.2013
RISSANEN NIKO SAMULI HAPPEE LEPPÄVEDEN LEPPÄ 10.07.2013
RISSANEN TEEMU JOKERISALIBANDY HELSINKI SUOMEN STREET HOCKEY LIITTO 10.07.2013
RISTOLAINEN SAKU ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
RISU VILLE TAPIO ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS HIRVENSALON U- JA V-SEURA HEITTO 10.07.2013
RITALA JADE TAPANILAN ERÄ TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
RITVANEN MATTI JUHANI SBS LOHKOVOITTAJA V- JA U-SEURA URHO 10.07.2013
RIUKKA AKSELI HOLLOLAN URHEILIJAT -46 KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
RIUTTALA JYRI HEINÄ-LEITSAMAAN NS (HEPA) BLACKBIRDS UNITED 10.07.2013
RODRIGUEZ NAVARRO RAIMO VICTOR PALLOKEISARIT SB BONERS 10.07.2013
ROIMELA EETU ALEKSANTERI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT SB-PRO NURMIJÄRVI 10.07.2013
ROINE SARI LOISTO RIVER RATS TURKU 10.07.2013
ROITTO RISTO ERIK FCK SALIBANDY TYRIN KAIKEN 10.07.2013
ROIVAINEN MAIJU LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
ROKOSA JANI KALEVI KOIVULAN POTKU FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
ROMPPAINEN JERE BLACKBIRDS UNITED HAKUNILAN KISA 10.07.2013
ROMPPAINEN JESSE BLACKBIRDS UNITED FC TUUSULA 10.07.2013
ROMPPANEN JERE STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
RONIMUS NIKO JUHANI KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
RONIMUS NUUTTI KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
RONKAINEN ANNIKA LOPEN FLOORBALL TEAM LOPEN LAAKA 10.07.2013
RONKAINEN SALLA MAARET KAROLIINA M-TEAM TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
ROPPONEN KONSTA BENJAMIN SALIBANDY-44 RY TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
ROSENBERG ELIAS TURUN TOVERIT MARSALKAN PALLO 10.07.2013
ROSENHOLM JESSE KOIVULAN POTKU FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
ROSQVIST NIKLAS LOVIISAN TOR SALIBANDY TUSKA TEAM 10.07.2013
ROSSI JYRI LAHTI ROYALS SALIBANDY HEINOLA 10.07.2013
ROSTEDT MAX STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
ROSTIALA EERO FLOORBALL CLUB TURKU ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
ROUHELO OTTO KIRKKOJÄRVEN LOISKE KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
ROUHIAINEN MIKKO JOHANNES SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
ROUHIAINEN NIKO NESTORI JOKERISALIBANDY HELSINKI EAST CITY CLOWNS 10.07.2013
ROUHIAINEN VILLE-PEKKA S PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA JOUTSENON KATAJA 10.07.2013
ROUHIALA MIRKO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
RUMMAKKO VILLE KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
RUNEBERG NICO WILHELM ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
RUOHONEN RISTO KOIVULAN POTKU FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
RUOHONEN TATU FBT KARHUT UNITED LOVIISAN TOR 10.07.2013
RUOKAMO ROSALIINA RSB-TEAM NAPAPIIRIN SALIBANDY 10.07.2013
RUOKOLAINEN TONI HENRIK FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
RUONAKANGAS JUHO V- JA U-SEURA KOSKELANKYLÄN RIENTO SASTAMOLO KINGS FLOORBALL 10.07.2013
RUONAKANGAS TEEMU ANTERO SBT SUOLA MERIKOSKI SBT 10.07.2013
RUONALA EETU ALEKSI OULUN LUISTINSEURA MERIKOSKI SBT 10.07.2013
RUONALA MARKUS KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
RUONALA MIKAEL KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
RUOTSALAINEN PYRY JOKERISALIBANDY HELSINKI TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
RUSANEN ANU LOPEN FLOORBALL TEAM LOPEN LAAKA 10.07.2013
RUTANEN JUHANI BLACKBIRDS UNITED JÄRVENPÄÄN SENAATTORIT 10.07.2013
RUUHIKORPI LEEVI ILVES YLÖJÄRVEN PALLO YPA 10.07.2013
RUUSKANEN OTTO KALEVAN DYNAMO SALIBANDYSEURA SOITTORASIA 10.07.2013
RUUSUNOKSA ANTTI EEMELI ITÄ-HELSINGIN SALIBANDY RY IKHTYS 10.07.2013
RYNNÄS VILLE INNEBANDYFÖRENINGEN BLUE FOX FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
RYYPPÖ ILARI LEMPÄÄLÄN KISA KOOVEE 10.07.2013
RÄISÄNEN JESSE KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
RÄNNÄLI SAMU ILMARI JOKERISALIBANDY HELSINKI SUOMEN STREET HOCKEY LIITTO 10.07.2013
RÄNNÄLI TUOMO MATIAS MATINKYLÄN SALIBANDY KLUBI ESPOON OILERS 10.07.2013
RÄSÄNEN EERO SALIBANDY-44 RY MAARINKUNNAAN KILPA 10.07.2013
RÄSÄNEN JOHANNA M-TEAM TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
RÄSÄNEN KRISTIAN LOHJAN SALIBANDY VIRKKALAN TARMO 10.07.2013
RÄSÄNEN OTTO HENRIK ITÄ-HELSINGIN SALIBANDY RY IKHTYS 10.07.2013
RÄSÄNEN RONI LOHJAN SALIBANDY VIRKKALAN TARMO 10.07.2013
RÄSÄNEN TOMI TIKKURILAN TIIKERIT SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
RÄTY JAN-KRISTIAN KLC POLVIJÄRVI LEHMO BALLS -96 10.07.2013
RÖNKKÖ EETU JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
RÖNN JONI LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
RÖNN MILLA LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
RÖNNQVIST EMIL SALIBANDYSEURA VIIKINGIT HAKUNILAN KISA 10.07.2013
SAARELA JARKKO HELSINGIN NMKY KARJALAN HURJAT 10.07.2013
SAARI LAURI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SAARI MIIA RIIKKA SB VANTAA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
SAARI TUOMAS JYVÄSKYLÄN NOUSU NIBACOS KOKKOLA 10.07.2013
SAARIKKO AATU ÅDALENS IDROTTSFÖRENING BLACKBIRDS UNITED 10.07.2013
SAARIKOSKI SATU WESTEND INDIANS SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
SAARINEN ANTTI TAPIO D KOSKENMÄEN SALIBANDY YLÖJÄRVEN PALLO YPA 10.07.2013
SAARINEN ELJAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SAARINEN HANNA FLOORBALL CLUB TURKU SBS MASKU 10.07.2013
SAARINEN JOANNA  JANETTE BLACKBIRDS UNITED TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
SAARINEN JUSSI YRMYT SBS MASKU 10.07.2013
SAARINEN PETTERI WESTEND INDIANS ESPOON OILERS 10.07.2013
SAARINEN RONI OLAVI FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
SAARINEN SANNA PARKANON PONTEVA KANKAANPÄÄN SALIBANDY 10.07.2013
SAARINEN TOMI HÄMEENLINNAN HÄRMÄ SALIBANDYSEURA PAROLAN RUOSKA 10.07.2013
SAARINEN TOMMI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SAARISTO TERO KRISTIAN INNEBANDYFÖRENINGEN BLUE FOX SALIBANDYSEURA VAASA 10.07.2013
SAARKIVI SAULI FLOORBALL CLUB MAJURIT RIUKUTIEN KGB AGENTS 10.07.2013
SAARNIO KRISTIINA WEST COAST SHERIFFS KAARINA FLOORBALL CLUB TURKU 10.07.2013
SAASTAMOINEN MERVI VUORELAN VEIKOT OTAVAN VPK 10.07.2013
SAATSI JOOSE BLACKBIRDS UNITED TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
SAHI ISTO JUHANI VALKEAKOSKEN KOSKENPOJAT SC WEIKOT 10.07.2013
SAHIOJA SALLA LEHMO BALLS -96 TUUPOVAARAN URHEILIJAT 10.07.2013
SAINIO SATU LOISTO RIVER RATS TURKU 10.07.2013
SAINIO VALTTERI MIKA ULKOMAAT * KOOVEE 04.06.2013
SAKSMAN HILLA LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
SALANDER TOMMI JOHAN ITÄ-HELSINGIN SALIBANDY RY IKHTYS 10.07.2013
SALASMAA NIKLAS HAKUNILAN KISA IFK INNEBANDY, HELSINGFORS 10.07.2013
SALKINOJA MIKKO JUHANI PIRKKALAN PIRKAT NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT 10.07.2013
SALMELA JERE STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
SALMI EERIK TAPANILAN ERÄ ERÄ SALIBANDYAKATEMIA YHDISTYS 10.07.2013
SALMI JOONA ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SALMI KALLE NTK NAKKILA FLOORBALL TEAM ULVILA 10.07.2013
SALMI SAMI OLAVI ETTAN SPORT TEAM SIR SAIGON 10.07.2013
SALMI VILLE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SALMINEN JOOA ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SALMINEN LASSE JOHANNES SASTAMALAN WOIMA KOOVEE 10.07.2013
SALMINEN ROBIN KIRKKONUMMI RANGERS WESTEND INDIANS 10.07.2013
SALMIO PIA BANDY BOYS-88 VOIMISTELU-, URHEILU- JA RAITTIUSSEURA FLANELS 10.07.2013
SALO ANTTI JUHANI SB VANTAA BLACKBIRDS UNITED 10.07.2013
SALO ARLA MIKAELA M-TEAM TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
SALO OSKARI LEMPÄÄLÄN KISA KOOVEE 10.07.2013
SALO OSSI EEMELI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
SALO PIIA SC WEIKOT SB ONTTO 10.07.2013
SALO RIKU RAINER FBT KARHUT UNITED PIHLAVAN TYÖVÄENURHEILIJAT 10.07.2013
SALOJÄRVI TONI JOHANNES TOUKOLAN TERÄS FB FALCONS 10.07.2013
SALOMAA ONNI KOOVEE ILVES 10.07.2013
SALOMAA PYRY KOOVEE ILVES 10.07.2013
SALONEN ANTON ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SALONEN JANIKA ÅDALENS IDROTTSFÖRENING KOOVEE 10.07.2013
SALONEN JANNE JUHANI TAPANILAN ERÄ NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT 10.07.2013
SALONEN KIMMO OLAVI SALIBANDY CLUB UNPRO IMMILÄN NUORISOSEURA 10.07.2013
SALONEN LAURI TAPANILAN ERÄ IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
SALONEN LIISA SALIBANDYSEURA TVA ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
SALONEN MIKAEL STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
SALONEN MIKKO ALEKSI X-MEN BLACKBIRDS UNITED 10.07.2013
SALONEN SAMUEL TPS SALIBANDY FLOORBALL CLUB TURKU 10.07.2013
SALONEN TIIA SC WEIKOT SB ONTTO 10.07.2013
SALONEN TOPI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SALOVAARA FREDRIK ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SALOVAARA JOONAS ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS HIRVENSALON U- JA V-SEURA HEITTO 10.07.2013
SALOVAARA OSCAR JOHAN ALEXANDER ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SALUTSKIJ CAY DAVID JOKERISALIBANDY HELSINKI SUOMEN STREET HOCKEY LIITTO 10.07.2013
SALUTSKIJ TEDY JOKERISALIBANDY HELSINKI SUOMEN STREET HOCKEY LIITTO 10.07.2013
SAMI MIKKONEN VARKAUDEN TARMO HUUTOKOSKI IF 10.07.2013
SAMMAL JANNE SALIBANDYSEURA TROMBI DYNAMO 10.07.2013
SANDELL SUSANNA LOISTO RIVER RATS TURKU 10.07.2013
SANDGREN PETRI SALIBANDY TUSKA TEAM KOTKAN REIPAS 10.07.2013
SANDHOLM LUKA ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SANDHOLM RONI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SANDSTRÖM ANTON ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SANDSTRÖM SEBASTIAN ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SANTALA NIKLAS URHEILUSEURA IMATRAN VOIMA JOUTSENON KATAJA 10.07.2013
SANTALUOTO SAMI JOKERISALIBANDY HELSINKI BLACKBIRDS UNITED 10.07.2013
SANTANEN MIKAEL SBS WIRMO SBS MASKU 10.07.2013
SANTANEN VILLE SÄYNEISEN SALPA SALIBANDYSEURA WELHOT 10.07.2013
SANTANEN VILLEMATTI SC HILJAA TAMPEREEN PUNAKONE 1996 10.07.2013
SANTAVUORI MARKO TURUN TOVERIT MARSALKAN PALLO 10.07.2013
SANTIKKO VILLE SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
SARAJÄRVI TOMI ARVO ILMARI KOOVEE ILVES 10.07.2013
SARELO SARI SALIBANDYSEURA TVA ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
SARINKO ANTTI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SARIOLA JAAKKO LEHMO BALLS -96 JOENSUUN SALIBANDY 10.07.2013
SARJA MIKAEL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SARKKINEN JESSE TAPANILAN ERÄ ERÄ SALIBANDYAKATEMIA YHDISTYS 10.07.2013
SARPARANTA JONAS KIRKKOJÄRVEN LOISKE KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
SATAMA MIKA SATAKUNNAN SALIBANDY HONKAJOEN SEUDUN URHEILIJAT 10.07.2013
SATOSUO ALEKSI TUOMAS BLACKBIRDS UNITED TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
SAUKKONEN SAMULI TAPIO HAKUNILAN KISA M-TEAM 10.07.2013
SAUVONSAARI TOMMI ERKKI PETTERI HIRVENSALON U- JA V-SEURA HEITTO TPS SALIBANDY 10.07.2013
SAVILA LAURI NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
SAVINAINEN KAAPO HENRIK VILJAMI HAPPEE NST-LAPPEENRANTA 10.07.2013
SAVOLAINEN ILKKA KLC POLVIJÄRVI KLC POLVIJÄRVI 10.07.2013
SAVOLAINEN JONAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SAVOLAINEN MARKO TPS SALIBANDY WEST COAST SHERIFFS KAARINA 10.07.2013
SAVOLAINEN SANTERI WESTEND INDIANS IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA 10.07.2013
SAVONEN JOUNI TURUN TOVERIT MARSALKAN PALLO 10.07.2013
SAVUKOSKI OSKARI JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
SAXELIN AARO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SCHMID JOAKIM TOUKOLAN TERÄS FB FALCONS 10.07.2013
SCHMIDT ANTJE ÅDALENS IDROTTSFÖRENING SB-PRO NURMIJÄRVI 10.07.2013
SCHRÖDER ROBERT CHRISTIAN V- JA U-SEURA TUOMARILAN URHEILIJAT WESTEND INDIANS 10.07.2013
SCHULMAN ALEXANDER LOHJAN SALIBANDY VIRKKALAN TARMO 10.07.2013
SCHWÖBLE MAX HAKUNILAN KISA SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
SCHÖNBERG LUKAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SEDERLUND SANTERI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
SEGERMAN SAMULI NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT YLÖJÄRVEN PALLO YPA 10.07.2013
SEGERSTAM WALTER ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SEISTOLA ELMERI JOKERISALIBANDY HELSINKI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
SEITSAARI ANNIKA SBT MARTINNIEMI KELLON LYÖNTI 10.07.2013
SELINUMMI ANNU LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
SELINUMMI SIMO LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
SELJAVAARA SEMMI RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
SELVIRANTA JAMI LOHJAN SALIBANDY KIRKKOJÄRVEN LOISKE 10.07.2013
SEPPÄLÄ JUHO JOKERISALIBANDY HELSINKI SUOMEN STREET HOCKEY LIITTO 10.07.2013
SEPPÄLÄ KUUTTI LEMPÄÄLÄN KISA KOOVEE 10.07.2013
SEPPÄLÄ LOTTA SBT TORNIO TORNION PALLOVEIKOT 10.07.2013
SEPPÄLÄ OSKARI V- JA U-SEURA NURMON JYMY SALIBANDYSEURA VAASA 10.07.2013
SEPPÄLÄ OTTO JULIUS ITÄ-HELSINGIN SALIBANDY RY IKHTYS 10.07.2013
SEPPÄLÄ PATRIK KOIVULAN POTKU FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
SEPPÄLÄ TONI SEBASTIAN JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
SEPPÄLÄ VALTTERI SASTAMALAN WOIMA ROISMALAN PONNISTUS 10.07.2013
SEPPÄNEN ATTE WESTEND INDIANS SB SOMERO 10.07.2013
SEPPÄNEN EERO JOKERISALIBANDY HELSINKI EAST CITY CLOWNS 10.07.2013
SEPPÄNEN JOONA ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SEPPÄNEN SAMI SAVONLINNAN SÄHLYVEIKOT SALIBANDYILIJÄT 10.07.2013
SETÄNEN JOHANNES TURUN TOVERIT MARSALKAN PALLO 10.07.2013
SEURUJÄRVI SARA STEELERS JUNIORISALIBANDY FT STEELERS 10.07.2013
SEVON MIKU ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SIEPPI NIKO TURUN TOVERIT MARSALKAN PALLO 10.07.2013
SIHVOIN MARKUS VKTP KIRKKONUMMI JANTHERS 10.07.2013
SIIKALUOMA SAM ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SIIRILÄ IINA PORVOON SALIBANDYSEURA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
SIISKONEN TOPI LIIKUNTASEURA JPS -75 SC NAMIKUTI 10.07.2013
SIITONEN MATTI ARTTURI TAPANILAN ERÄ IKHTYS 10.07.2013
SIITONEN ONNI NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
SIIVARI ATTE KOOVEE IKAALISTEN URHEILIJAT 10.07.2013
SILJANDER KRISTA SALIBANDY HEINOLA HOLLOLAN URHEILIJAT -46 10.07.2013
SILLANPÄÄ IIRO KARHUKOPLA SALIBANDYSEURA RUPUSAKKI 10.07.2013
SILOKANGAS PEPPI LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
SILPOLA JOONAS LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
SILTANEN AKI NOUSEVA LAAKA BLACKBIRDS UNITED 10.07.2013
SILTANEN TILTU SB-PRO NURMIJÄRVI ULKOMAAT * 01.07.2013
SILVENNOINEN PAULIINA KOOVEE ILVES 10.07.2013
SIMILÄ JEREMIA V- JA U-SEURA KEMPELEEN KIRI KELLON LYÖNTI 10.07.2013
SIMOLA KAISA EMILIA PORVOON SALIBANDYSEURA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
SIMOLA VEERA ELIISA M-TEAM SB-PRO NURMIJÄRVI 10.07.2013
SIMOLIN ELISA WEST COAST SHERIFFS KAARINA FLOORBALL CLUB TURKU 10.07.2013
SIMONS RICKARD ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SINKKONEN VERNERI GREASERS FBC BANDY PLAYERS 10.07.2013
SIPILÄ NEMO IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA GRANKULLA ESPOON OILERS 10.07.2013
SIPINEN OTSO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SIPOLAINEN JONI ORIPÄÄN URHEILIJAT SALIBANDYSEURA RUPUSAKKI 10.07.2013
SIPONEN JOONA VKTP SC RYIJY 10.07.2013
SIPRONEN MARKUS VILLE HENRIK RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
SIREN ANTTI JOKERISALIBANDY HELSINKI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
SIREN KAI MÄNTSÄLÄN NMKY LIGHT IRON 10.07.2013
SIREN MIKA VALTTERI BLACKBIRDS UNITED TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
SIREN SANTERI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SIROLA JANINA FLOORBALL CLUB TURKU SALIBANDY NAANTALI 10.07.2013
SIRVIÖ ANNIINA WESTEND INDIANS SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
SIRVIÖ ANTTI ENSIO FC MYYRÄ HV FREEWAY 10.07.2013
SIVONEN MIIKA TIKKURILAN TIIKERIT TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
SIVULA TONI STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
SIVUSALO AKI PALLOKEISARIT IDÄN ÄSSÄT 10.07.2013
SJELVGREN TOMMI JARKKO JOHANNES STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
SJÖHOLM KALLE TURUN TOVERIT MARSALKAN PALLO 10.07.2013
SJÖHOLM ROBIN JOHAN TOUKOLAN TERÄS FB FALCONS 10.07.2013
SJÖSTRÖM SAMI FBT BLUE FLAMES RIVER RATS TURKU 10.07.2013
SNELLMAN HENRIK JOHAN MIKAEL SÄYNEISEN SALPA SALIBANDYSEURA KMP 10.07.2013
SOHLBERG MIKKO ALEKSI JOKERISALIBANDY HELSINKI EAST CITY CLOWNS 10.07.2013
SOHLBERG MIKKO ALEKSI FC ELITE JOKERISALIBANDY HELSINKI 10.07.2013
SOIKKELI MINNA SC WEIKOT SB ONTTO 10.07.2013
SOIKKELI TAPIO SC RYIJY SALIBANDYSEURA SIBULI 10.07.2013
SOINI ANSSI IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA I ULEÅBORG OULUN LUISTINSEURA 10.07.2013
SOINI KRISTIAN JOKERISALIBANDY HELSINKI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
SOINI MATIAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SOININEN SAMI SEVERI FLOORBALL CLUB DUX SBS LOHKOVOITTAJA 10.07.2013
SOININEN SANTERI IFK INNEBANDY, HELSINGFORS M-TEAM 10.07.2013
SOLDATKIN ALEKSI RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS LOPEN FLOORBALL TEAM 10.07.2013
SOLJANTO PYRY KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
SOLLO SAMU PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA VOISALMEN KUNTO 10.07.2013
SORJA ELIAS SALIBANDY CLUB CLASSIC ILVES 10.07.2013
SORJA MATTI SALIBANDY CLUB CLASSIC ILVES 10.07.2013
SORMUNEN TITTA TUUPOVAARAN URHEILIJAT RIVER RATS TURKU 10.07.2013
SORRI MIIKKA KALLEN PALLO -90 X-MEN 10.07.2013
SORSA JUHA-PEKKA X-MEN YLHÄS 10.07.2013
SORTAVA ELLEN SB-PRO NURMIJÄRVI LIGHT IRON 10.07.2013
SORVARI NIKO HALIKKO FLOORBALL TEAM RIVONMÄEN RUOSKA 10.07.2013
SOTALA JUULIANNA SB-PRO NURMIJÄRVI LIGHT IRON 10.07.2013
SOTIKOV EEMELI M-TEAM SB-PRO NURMIJÄRVI 10.07.2013
SPÄNNÄRI JANITA SUSANNA HAPPEE FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
STARCK TORBJÖRN FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
STENBERG KASPER JOKERISALIBANDY HELSINKI ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
STENBERG TOMI JUHANI SALIBANDY CLUB TOIVO SALIBANDY NAANTALI 10.07.2013
STENFORS LAURI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT TPS SALIBANDY 10.07.2013
STENMAN TOMAS KOIVULAN POTKU FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
STIRKKINEN ALEKSI BLACKBIRDS UNITED TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
STOLPE KARL-JOHAN SALIBANDY CLUB KINGS VIRKKALAN KIRI 10.07.2013
STOLPE SIMO SALIBANDY CLUB KINGS SIUNTION SISU 10.07.2013
STOLT KASIMIR STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
STORM TOPIAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
STRANDELL CATHERINE MARIA LOISTO RIVER RATS TURKU 10.07.2013
STRANNE NICO JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
SUHANTO EPPU HAPPEE LAUKAAN KINGS 10.07.2013
SUHONEN ARTTU SALIBANDYSEURA WELHOT LEHMO BALLS -96 10.07.2013
SUIHKONEN AATU SALIBANDYSEURA WELHOT ETELÄ-KUOPION ILVES 10.07.2013
SUIKKANEN EEMIL JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
SULANDER PATRIK SEBASTIAN SASTAMALAN WOIMA ROISMALAN PONNISTUS 10.07.2013
SULAVUORI TOM IFK INNEBANDY, HELSINGFORS DIABLOS ROJOS 10.07.2013
SULLSTRÖM ALEKSI KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
SULTSI JARMO ANTTI OLAVI JOKERISALIBANDY HELSINKI WESTEND INDIANS 10.07.2013
SUMEN SANNA-MARI ÅDALENS IDROTTSFÖRENING SB-PRO NURMIJÄRVI 10.07.2013
SUNDBERG OTSO LOHJAN SALIBANDY VIRKKALAN TARMO 10.07.2013
SUNDMAN VICTOR TURUN VETO JA VIHELLYS RAISIO SALAMANDERS 10.07.2013
SUNDQVIST JENS WILLIAM IDROTTSKLUBBEN ACADEMIA SBS MASKU 10.07.2013
SUNDQVIST RONNIE V- JA U-SEURA KEMIÖN KIILAT SC STICKLINE 10.07.2013
SUNDSTRÖM ELLA SB-PRO NURMIJÄRVI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
SUNDSTRÖM JANI KALEVI SBS KINGS KAUKLAHDEN DYNAMO 10.07.2013
SUOMINEN EERIKA ÅDALENS IDROTTSFÖRENING SB-PRO NURMIJÄRVI 10.07.2013
SUOMINEN HELI PIRKKALAN PIRKAT KOOVEE 10.07.2013
SUOMINEN JUKKA SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
SUOMINEN MIKO KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
SUOMINEN NEA TAPANILAN ERÄ TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
SUONTAUSTA KALLE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SUONTAUSTA SINI O2-JYVÄSKYLÄ HAPPEE 10.07.2013
SUOTULA JUUSO KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
SUPPOLA JUHO-EMIL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SURVO EERO ILARI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SUTINEN MIIKA MATTI SANTERI VARKAUDEN TARMO HUUTOKOSKI IF 10.07.2013
SUUTARI SAMI FC MYYRÄ HV FREEWAY 10.07.2013
SUVALA VALTTERI SBS WIRMO SBS MASKU 10.07.2013
SUVELA JONAS NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT YLÖJÄRVEN PALLO YPA 10.07.2013
SUVITIE PANU LOIMAAN LEISKU SALIBANDYSEURA RUPUSAKKI 10.07.2013
SWAHNE ANTTI KLC POLVIJÄRVI TOHMAJÄRVEN URHEILIJAT 10.07.2013
SYLVANDER SANTERI KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
SYVÄLUOMA MIIKKA ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
SÄRKELÄ JONI PALLOKEISARIT SB BONERS 10.07.2013
SÖDERSTRÖM RASMUS TAPANILAN ERÄ ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
TAAVITSAINEN TOTTE JUHO RURIK NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT YLÖJÄRVEN PALLO YPA 10.07.2013
TABERMAN PATRIK ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
TABERMAN TINO FLOORBALL CLUB TURKU SALIBANDYSEURA LIETO 10.07.2013
TAHKIO ANNA-LEENA KOOVEE MÄNTÄN URHEILIJAT 10.07.2013
TAINIOLA ILARI X-MEN BLACKBIRDS UNITED 10.07.2013
TAIPALE ERNO STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
TAIPALE KIMI KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
TAIPALE TATU TAPANI MERIKOSKI SBT OULUN LUISTINSEURA 10.07.2013
TAKALO MONA KAROLIINA SALIBANDY CLUB CLASSIC KOOVEE 10.07.2013
TAKANEN JAAKKO JUHANI SBS MALLAS STARS REAL MALMI 10.07.2013
TAKKULA JESSE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
TAKKULA MARKUS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
TALLGREN HEMMINKI MARKUKSENPOIKA ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
TALLGREN VENNERI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
TALVITIE VEIKKO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
TAMMINEN ALEX KIRKKOJÄRVEN LOISKE LAUTTASAAREN PALLO LAPA 10.07.2013
TAMMINEN JOONAS SALON VILPAS AC KARU 10.07.2013
TAMMINEN JOONAS TPS SALIBANDY PÖYTYÄN URHEILIJAT 10.07.2013
TAMMIVUORI EERO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
TAMMIVUORI JAAKKO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
TAMPER NIKLAS PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA VOISALMEN KUNTO 10.07.2013
TANHUA JOEL V- JA U-SEURA KEMPELEEN KIRI MERIKOSKI SBT 10.07.2013
TANI EEMI KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
TANKKA MIIKA KORIAN PONSI SUDET 10.07.2013
TANSKANEN OLLI PEKKA FC KONTU SIR SAIGON 10.07.2013
TAPANINAHO MIKKO VILLE V- JA U-SEURA KOSKELANKYLÄN RIENTO V- JA U-SEURA KEMPELEEN KIRI 10.07.2013
TAPANINEN JUKKA PEKKA TOUKOLAN TERÄS FB FALCONS 10.07.2013
TAPOLA RONI STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
TAPONEN ATTE AUGUST SIGURD ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
TAPONEN EMMA STEELERS JUNIORISALIBANDY FT STEELERS 10.07.2013
TAPPER ANU KRISTIINA STEELERS JUNIORISALIBANDY FT STEELERS 10.07.2013
TARKKANEN ROBERT SALIBANDYSEURA VIIKINGIT M-TEAM 10.07.2013
TARPIO JANI-PEKKA MAILATTOMAT V- JA U-SEURA SEINÄJOEN SISU 10.07.2013
TARVAINEN JUHO JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
TARVAINEN LAURI TUOMO TAPIO JOKERISALIBANDY HELSINKI IFK INNEBANDY, HELSINGFORS 10.07.2013
TASANEN ANTTI SBS LOHKOVOITTAJA SALIBANDY CLUB LUTAKON PALLOPOJA 10.07.2013
TASKINEN CRISTIAN SASTAMALAN WOIMA ROISMALAN PONNISTUS 10.07.2013
TASKULA SAMPO SEVERI TAPANILAN ERÄ ERÄ SALIBANDYAKATEMIA YHDISTYS 10.07.2013
TAURIAINEN JUHA SS RANKAT ANKAT OULUN FLOORBALL CLUB 10.07.2013
TAURIAINEN SAMU V- JA U-SEURA TUOMARILAN URHEILIJAT ESPOON OILERS 10.07.2013
TEERIOJA AAPO SALIBANDYSEURA VIIKINGIT FC TUUSULA 10.07.2013
TEGELBERG ANTTI KALLE JUHANI VÄPEPA HUUTOKOSKI IF 10.07.2013
TEGELBERG NIKO TOIVO JOHANNES URHEILUSEURA HATSINA VÄPEPA 10.07.2013
TELARANTA KAIUS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
TENHOLA HANNES LAURI ITÄ-HELSINGIN SALIBANDY RY IKHTYS 10.07.2013
TENHOLA TEEMU STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
TENKULA JARI TAPIO SALIBANDY CLUB LUTAKON PALLOPOJA IKHTYS JYVÄSKYLÄ 10.07.2013
TEO JOHANNES KIRKKOJÄRVEN LOISKE KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
TEPPANA EEMELI KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
TEPPONEN ILKKA O2-JYVÄSKYLÄ FLOORBALL CLUB DUX 10.07.2013
TERIÖ TONI JARKKO VOIONMAAN KÖNTYS JYVÄSKYLÄN NOUSU 10.07.2013
TERVAHAUTA TEEMU SBS MALLAS STARS GREASERS FBC 10.07.2013
TERVALA EETU ANTERO SALIBANDY HEINOLA HOLLOLAN URHEILIJAT -46 10.07.2013
TERVONEN MIIKA PETRI TAPANI TIKKURILAN TIIKERIT ITÄ-HAKKILAN KILPA 10.07.2013
TEUHO JOONA HAKUNILAN KISA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
THOMASSON ANDREAS KASAVUOREN URHEILIJAT KATSO PALLO 10.07.2013
THURMAN ALEKSI TAPANILAN ERÄ FC TUUSULA 10.07.2013
TIAINEN SAMI KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
TIIKKAINEN MIIKA SALIBANDYSEURA VIIKINGIT SALIBANDYSEURA WELHOT 10.07.2013
TIIKKAJA HENRI KRISTIAN IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA I ULEÅBORG LIMINGAN NIITTOMIEHET 10.07.2013
TIILIKAINEN TOMI SALIBANDYSEURA WELHOT VEHMERSALMEN VESA 10.07.2013
TIILOLA ALEKSI JUHANI TIKKURILAN TIIKERIT RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
TIKKALA ALIISA ANU JOHANNA SBT TORNIO TORNION PALLOVEIKOT 10.07.2013
TIKKANEN JOONA JOKERISALIBANDY HELSINKI MÄNTSÄLÄN NMKY 10.07.2013
TIKKANEN TEEMU TAPIO IFK INNEBANDY, HELSINGFORS OULUN YLIOPISTON URHEILUSEURA 10.07.2013
TILHE KARA ILVES NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT 10.07.2013
TIMONEN JENNI PAULIINA HAPPEE ULKOMAAT * 01.07.2013
TIMONEN JOONA SEBASTIAN TAPANILAN ERÄ ERÄ SALIBANDYAKATEMIA YHDISTYS 10.07.2013
TIMONEN VEIKKO SB-PRO NURMIJÄRVI ESPOON OILERS 10.07.2013
TIMOSKA JAN MARKUS KOKEMÄEN KOVA-VÄKI KARHUKOPLA 10.07.2013
TIMPERI JANNE ALEKSI PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA VOISALMEN KUNTO 10.07.2013
TIRKKOLA SAMI MIIKKA TAPIO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
TIRKKONEN EETU KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
TIRRANEN JUHO SALIBANDYSEURA SOITTORASIA LOIMAAN LEISKU 10.07.2013
TOIVANEN JARMO SBJ VAAJAKOSKI SALIBANDY HEINOLA 10.07.2013
TOIVANEN MIIKA SB RAATTI SALIBANDYSEURA WELHOT 10.07.2013
TOIVANEN MIKKO SAMULI JOKERISALIBANDY HELSINKI LÄPI SEINIEN 10.07.2013
TOIVANEN NICKLAS LOHJAN SALIBANDY VIRKKALAN TARMO 10.07.2013
TOIVIAINEN JAAKKO WEST COAST SHERIFFS KAARINA NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT 10.07.2013
TOIVOLA JONI JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
TOIVONEN ALEKSI KOOVEE ILVES 10.07.2013
TOIVONEN JANI ASKOLAN URHEILIJAT TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
TOIVONEN MARKO MIKASA SALON VILPAS LS PALLOILIJAT 10.07.2013
TOIVONEN MIKAEL JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
TOIVONEN NIKLAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
TOIVONIEMI KONSTA EEMELI TIKKURILAN TIIKERIT TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
TOLKKI MIRO HAKUNILAN KISA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
TOLMALA TONI ALEKSI JUHANI TAPANILAN ERÄ ERÄ SALIBANDYAKATEMIA YHDISTYS 10.07.2013
TOLVANEN OLLI ILARI KAUKLAHDEN DYNAMO FC CASEY RYBACK 10.07.2013
TOMUKORPI JERE NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT ROISMALAN PONNISTUS 10.07.2013
TONTERI JOUNI KRISTIAN LAHTI ROYALS LAHDEN KALEVA 10.07.2013
TORIKKA KRISTIAN TAPANILAN ERÄ ERÄ SALIBANDYAKATEMIA YHDISTYS 10.07.2013
TORMONEN MATTI ILMARI SC RYIJY V- JA U-SEURA PEKOLAN ISKU 10.07.2013
TORPPA IISAKKI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
TOSSAVAINEN SAMI IFK INNEBANDY, HELSINGFORS TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
TOUKOSALO VILJAMI TPS SALIBANDY SALIBANDYSEURA LIETO 10.07.2013
TRONTTI JANNE ISAK SBS KINGS IFK INNEBANDY, HELSINGFORS 10.07.2013
TUHKANEN EETU ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
TUKIAINEN LAURI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
TULENHEIMO TAPIO AARNE ILMARI SB-PRO NURMIJÄRVI TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
TUOMI JUUSO LEMPÄÄLÄN KISA KOOVEE 10.07.2013
TUOMI TEEMU SALIBANDY NAANTALI ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
TUOMINEN ALEX LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
TUOMINEN NOORA LOISTO RIVONMÄEN RUOSKA 10.07.2013
TUOMINEN ROBERT LOHJAN SALIBANDY VIRKKALAN TARMO 10.07.2013
TUOMINEN TONI KALLE TAPIO IKHTYS SALIBANDYSEURA BOTNIA 10.07.2013
TUOMOLA JARKKO FORSSAN SUUPPARIT FORSSAN STAGA 10.07.2013
TUORI LUUKAS WESTEND INDIANS ESPOON OILERS 10.07.2013
TUOVILA JERE FBT KARHUT UNITED FLOORBALL TEAM ULVILA 10.07.2013
TUOVINEN ANTTI V- JA U-SEURA RANTSILAN RAIKAS RANTSILAN PALOMIESYHDISTYS 10.07.2013
TUOVINEN MIKA FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
TURKIA JOONAS AKI HENRIKKI LIIKUNTASEURA JPS -75 SC NAMIKUTI 10.07.2013
TURPEINEN JUSSI PALLOKEISARIT SB BONERS 10.07.2013
TURTA ESA TAPANI TURUN TOVERIT MARSALKAN PALLO 10.07.2013
TURTIAINEN JUHA EAST STARS MAARINKUNNAAN KILPA 10.07.2013
TURUNEN ARTTU ALEXANDER SALIBANDYSEURA VIIKINGIT TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
TURUNEN EETU STEELERS JUNIORISALIBANDY FORSSAN SUUPPARIT 10.07.2013
TURUNEN MATTI JARMO JUHANI SALIBANDYSEURA WELHOT PORVOON SALIBANDYSEURA 10.07.2013
TURUNEN MIKKO SB RAATTI SALIBANDYSEURA WELHOT 10.07.2013
TURUNEN MIRO SALIBANDYSEURA WELHOT LEHMO BALLS -96 10.07.2013
TURUNEN PETRI IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA I ULEÅBORG V- JA U-SEURA KEMPELEEN KIRI 10.07.2013
TURUNEN ROOPE FLOORBALL CLUB DUX SALIBANDYSEURA WELHOT 10.07.2013
TUULI VÄINÖ ILMARI TIKKURILAN TIIKERIT ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
TUULINIEMI MARKUS SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
TUUNANEN JOOA SALIBANDYSEURA VIIKINGIT M-TEAM 10.07.2013
TUURNA ALEKSI JARI TAPANI SALIBANDY CLUB CLASSIC PIRKKALAN PIRKAT 10.07.2013
TUUSJÄRVI ANTTI TAPANILAN ERÄ ERÄ SALIBANDYAKATEMIA YHDISTYS 10.07.2013
TUUTTI VEETI HAKUNILAN KISA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
TYNI AARO JOKERISALIBANDY HELSINKI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
TYNKKYNEN PESSI JOKERISALIBANDY HELSINKI ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
TYNNILÄ IIRO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
TÄHTI MATTI SC RYIJY SALIBANDYSEURA SIBULI 10.07.2013
TÖLLI ILKKA JOKERISALIBANDY HELSINKI EAST CITY CLOWNS 10.07.2013
TÖRRÖNEN HEIKKI OLAVI TIKKURILAN TIIKERIT TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
TÖRRÖNEN SAMU SIUNTION SISU KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
ULANDER EERO MERIKOSKI SBT OULUN LUISTINSEURA 10.07.2013
UNKURI ILKKA NTK NAKKILA FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
UOSUKAINEN JAAKKO KALLE VALTTERI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
UOTILA AKSELI JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
UOTILA ELISA SALIBANDYSEURA TVA ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
UOTILA JANNE PETRI JOHANNES BLACKBIRDS UNITED SB VANTAA 10.07.2013
UOTILA MARITA SALIBANDYSEURA TVA ACADEMIC FLOORBALL CLUB CAMPUS 10.07.2013
UOTILA VILLE JUHA PETTERI TOUKOLAN TERÄS FB FALCONS 10.07.2013
UPPALA AKSELI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
UPPALA EERO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
URPILAINEN TONI RIUKUTIEN KGB AGENTS IFK INNEBANDY, HELSINGFORS 10.07.2013
USMI TOPI KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
UTRIAINEN JUKKA-PEKKA SALIBANDY HEINOLA HOLLOLAN URHEILIJAT -46 10.07.2013
UTRIAINEN MARKUS ANTERO HELSINGIN YLIOPISTON URHEILIJAT RIUKUTIEN KGB AGENTS 10.07.2013
UUSKOSKI JANNE SB VANTAA SB RISKI 10.07.2013
UUSNÄKKI SAMU JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
VAAKANAINEN SAMI EXTREME CLUB CREMASTERS LEHMO BALLS -96 10.07.2013
VAARA JANI PAAVO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
VAARANIEMI VILLE-PETTERI OULUN LUISTINSEURA OULUN FLOORBALL CLUB 10.07.2013
VAARNAS VILLE KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
VAHERKOSKI KALLE ATSO SB SOMERO OTTOPOJAT HELSINKI 10.07.2013
VAINIKKA PETRA PÄLKÄNEEN LUJA-LUKKO KANGASALAN URHEILIJAT -68 10.07.2013
VAINIKKA ROOPE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
VAINIKKA VEETI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
VAINIO KIMMO FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
VAINIO SAMI VASARAISTEN ISKU KAARON ROIMA 10.07.2013
VAINIO VESA LIIKUNTASEURA JPS -75 SC NAMIKUTI 10.07.2013
VAITOJA SAMPSA JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
VAITTINEN MARKO JUHANI RIUKUTIEN KGB AGENTS TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
VAKKALA VILMA OULUN FLOORBALL CLUB OULUN LUISTINSEURA 10.07.2013
VALKEEJÄRVI TATU KOOVEE KOLHON VIHURI 10.07.2013
VALKEEJÄRVI TONI KOOVEE ILVES 10.07.2013
VALKONEN JANNE KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
VALKONEN MIKKO VALTTERI KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
VALKONEN TATU PETTERI BLACKBIRDS UNITED PORVOON SALIBANDYSEURA 10.07.2013
VALLIONIEMI TIMI RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
VALORINTA OLLI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
VALTANEN VILLE SAMULI SALIBANDYSEURA SOITTORASIA KOOVEE 10.07.2013
VALTARI ARTTU ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
VALTARI OSKAR ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
VANHALA NIKO V- JA U-SEURA PAKILAN VISA WESTEND INDIANS 10.07.2013
VANHANEN MERI OTAONNELA FLOORBALL KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
VANHANEN TINO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
VANHATALO VILLE SATAKUNNAN SALIBANDY JÄMIN JÄNNE 10.07.2013
VANNESLUOMA VILLE SALIBANDYSEURA VIIKINGIT MAARINKUNNAAN KILPA 10.07.2013
VAPAAVUORI TUOMAS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
VAPPULA TOMMI JUHANI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
VARJONEN LAURI STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
VASALA KARO JULIUS SPORT CLUB HYVINKÄÄ RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS 10.07.2013
VASARA HENRI JUHANI JÄÄHOVI DREAM TEAM JDT TAMPEREEN MAALITAULU 10.07.2013
VASARA KAI HELSINKI HAMMERS PUOTILA SALIBANDY 10.07.2013
VASKIO ARTUR ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
VASKIO OSKAR ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
VASTAMÄKI JOONAS JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
VASTAMÄKI NIKLAS KOOVEE VESILAHDEN VISA 10.07.2013
VASTAMÄKI VILLE JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
VAUHKONEN JANI PETTERI KIRKKONUMMI ISLANDERS LIIGAVARVAS 10.07.2013
VAUHKONEN JUUSO ALEKSI LAUKAAN URHEILIJAT PIEKSÄMÄEN SALIBANDY 10.07.2013
VAURIO MIRO SANTERI JOKERISALIBANDY HELSINKI M-TEAM 10.07.2013
VEHANEN EETU JUHO ANTERO SBT SUOLA OULUN FLOORBALL CLUB 10.07.2013
VEHMAS TIINA WEST COAST SHERIFFS KAARINA PARGAS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
VEHNIÄINEN TOMMI LEHTIMÄEN V- JA U-SEURA JYSKE THE SHADOWS OF THE WARRIORS 10.07.2013
VEHVILÄINEN ANTTI OULUN FLOORBALL CLUB MERIKOSKI SBT 10.07.2013
VEIJONAHO SIMO HERMANNI ITÄ-HELSINGIN SALIBANDY RY IKHTYS 10.07.2013
VEIKKOLA IIDA-MAIJA STEELERS JUNIORISALIBANDY HOLLOLAN URHEILIJAT -46 10.07.2013
VEPSÄLÄINEN URHO M-TEAM KIRKKOJÄRVEN LOISKE 10.07.2013
VESA JARKKO GRASS BAY BEARS SPORT CLUB HYVINKÄÄ 10.07.2013
VESALAINEN UKRI VOLTER SC FROZEN STARS NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT 10.07.2013
VESKONIEMI MIKA SUDET SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
VETTERVIK ANTTI KOIVULAN POTKU FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
VIEIRA DA SILVA FABIO TIKKURILAN TIIKERIT SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
VIHAVAINEN MICO ARTTURI KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
VIHERKENTTÄ JULIUS ERASMUS PAULANPOIKA ESPORT OILERS ERÄ SALIBANDYAKATEMIA YHDISTYS 10.07.2013
VIHERKOSKI JUSSI OSKARI DANIEL ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
VIHLMAN MARKO KRISTIAN FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
VIHOLAINEN SISU STEELERS JUNIORISALIBANDY SALIBANDY CLUB URBANS 10.07.2013
VIHREÄSAARI AKI FORSSAN SUUPPARIT LOIMAAN LEISKU 10.07.2013
VIHRIÄ NIKO SALIBANDYSEURA TVA FBT BLUE FLAMES 10.07.2013
VIIKISALO JUHAMATTI KOIVULAN POTKU FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
VIIRI MATTI IFK INNEBANDY, HELSINGFORS M-TEAM 10.07.2013
VIITA TARU KOOVEE ILVES 10.07.2013
VIITAHARJU PEPPI YLÖJÄRVEN PALLO YPA PIRKKALAN PIRKAT 10.07.2013
VIITALA SONJA WEST COAST SHERIFFS KAARINA PARGAS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
VIITAMÄKI JUSSI SB RISKI PALLOKEISARIT 10.07.2013
VIITANEN KARRI RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
VIKMAN OLLI KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
VILANDER ANTTI LAHTI ROYALS LAHDEN KALEVA 10.07.2013
VILENIUS EETU SAMI PETTERI BLACKBIRDS UNITED VIHDIN SALISUDET 10.07.2013
VILJAKAINEN JERE KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
VILJAKAINEN VALTTERI BLACKBIRDS UNITED IKHTYS 10.07.2013
VILLENTHAL VILLE TIKKURILAN TIIKERIT TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
VIRKKILÄ JAAKKO ILKKA JULIUS SC-RUISRANTEET HELSINGIN HÄMÄYS 10.07.2013
VIRKKUNEN LAURI O2-JYVÄSKYLÄ SALIBANDYSEURA ORIGO 10.07.2013
VIRLANDER EETU BANDY BOYS-88 PERTUNMAAN PONNISTAJAT 10.07.2013
VIRO MARKO LIIKUNTASEURA JPS -75 SC NAMIKUTI 10.07.2013
VIRTA VEETI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
VIRTA VELI-MATTI JOKERISALIBANDY HELSINKI EAST CITY CLOWNS 10.07.2013
VIRTALA TERO TURUN TOVERIT MARSALKAN PALLO 10.07.2013
VIRTAMO TUUKKA KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
VIRTANEN EELIS HAPPEE SEINÄJOEN PELIVELJET 10.07.2013
VIRTANEN JARNO JUHANI FBC RASEBORG KNIGHTS POHJAN SPORT-POJO SPORT 10.07.2013
VIRTANEN JONI V- JA U-SEURA RUUKIN INTO RAAHEN PONNISTUS 10.07.2013
VIRTANEN JOONAS SALIBANDY-44 RY V- JA U-SEURA PAKILAN VISA 10.07.2013
VIRTANEN KIMMO JOKERISALIBANDY HELSINKI HAKUNILAN KISA 10.07.2013
VIRTANEN MARKO HALIKKO FLOORBALL TEAM AC KARU 10.07.2013
VIRTANEN MARKUS KALEVI JOKERISALIBANDY HELSINKI HAKUNILAN KISA 10.07.2013
VIRTANEN MIITRE TERVAKOSKEN PALLO-JEHUT BALDOSPORT 10.07.2013
VIRTANEN NIKO LOHJAN SALIBANDY VIRKKALAN TARMO 10.07.2013
VIRTANEN PANU JUHANI SALON VILPAS LS PALLOILIJAT 10.07.2013
VIRTANEN PAULINA SB-PRO NURMIJÄRVI ULKOMAAT * 01.07.2013
VIRTANEN RASMUS SANTERI JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
VIRTANEN ROOSA HAPPEE SALIBANDY HEINOLA 10.07.2013
VIRTANEN SALLA WEST COAST SHERIFFS KAARINA RIVONMÄEN RUOSKA 10.07.2013
VIRTANEN TEPPO HALIKKO FLOORBALL TEAM AC KARU 10.07.2013
VIRTOMAA HANNES ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
VISKARI NIKI JUUPAJOEN URHEILIJAT SC LÄSIMÄKI 10.07.2013
VITELI TEEMU NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
VITELI TOMMI NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
VITIE ANNIKA LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
VON WEISSENBERG MIIKKA FLOORBALL CLUB TURKU VL-URHEILU 10.07.2013
VONK ARVID KOOVEE FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
VOUTILAINEN SANTTU SALIBANDYSEURA WELHOT ETELÄ-KUOPION ILVES 10.07.2013
VUORENPÄÄ VILMA LAMMIN SALIBANDY KOSKEN DYNAMO 10.07.2013
VUORI ALEKSI SALIBANDYSEURA VIIKINGIT TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
VUORI ERIK KOIVULAN POTKU FBT KARHUT UNITED 10.07.2013
VUORI JUUSO JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
VUORIA JUSSI TUOMAS HÖYLÄÄMÖTIEN SÄHLY SEKUNDÄÄRINEN TAITO 10.07.2013
VUORIKOSKI JONI VALTTERI PONTUKSEN NOUSEVA VOIMA VOISALMEN KUNTO 10.07.2013
VUORINEN LASSI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
VUORINEN LAURI RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS LOPEN FLOORBALL TEAM 10.07.2013
VUORINEN ROOPE ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
VUORIO ARI STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
VUORIO PETRI STEELERS JUNIORISALIBANDY BALDOSPORT 10.07.2013
VUORIO TOMMI SALON VILPAS LS PALLOILIJAT 10.07.2013
VUORISTO ELINA ANNELI PIRKKALAN PIRKAT YLÖJÄRVEN PALLO YPA 10.07.2013
VUORISTO HENRI VILJAMI HUURU KRUNAN TYKITTÄJÄT 10.07.2013
VUORISTO OSKARI ILVES PIRKKALAN PIRKAT 10.07.2013
VUORSALO TONI VERNER GREASERS FBC BLACKBIRDS UNITED 10.07.2013
VUOSJOKI VALTTERI NOKIAN KRISTITYT PALLOILIJAT SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
VÄHÄ-IMPOLA SAIJA ANNELI LOISTO SALON PALLOILIJAT 10.07.2013
VÄHÄ-SOINI RASMUS ITÄ-HELSINGIN SALIBANDY RY IKHTYS 10.07.2013
VÄHÄKOSKI NEA PAULIINA TAPANILAN ERÄ SB-PRO NURMIJÄRVI 10.07.2013
VÄHÄLÄ MILLA KAROLIINA KOOVEE PORVOON SALIBANDYSEURA 10.07.2013
VÄHÄMÄKI HARRI LAIHIA SPORTS CLUB LAIHIAN LUJA 10.07.2013
VÄISÄNEN EETU VERNERI SALIBANDYSEURA WELHOT ETELÄ-KUOPION ILVES 10.07.2013
VÄISÄNEN ILARI V- JA U-SEURA TUOMARILAN URHEILIJAT SB VANTAA 10.07.2013
VÄISÄNEN JUHO JOENSUUN SALIBANDY SEINÄJOEN PELIVELJET 10.07.2013
VÄISÄNEN PASI PALLOKEISARIT SB BONERS 10.07.2013
VÄKIPARTA TUOMAS OLAVI SALON VILPAS LS PALLOILIJAT 10.07.2013
VÄLIMAA TINO CHRISTIAN ILVES SALIBANDY CLUB CLASSIC 10.07.2013
VÄLIMÄKI ANTTI M-TEAM TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
VÄLIMÄKI PASI MAILATTOMAT V- JA U-SEURA NURMON JYMY 10.07.2013
VÄLKKY ILMARI OULUN FLOORBALL CLUB MERIKOSKI SBT 10.07.2013
VÄNSKÄ TUOMAS KIRKKONUMMI ISLANDERS KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
VÄTTÖ HELMI KOOVEE ILVES 10.07.2013
VÄYRYNEN HENRI ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
VÄÄNÄNEN HENNA URHEILUSEURA HATSINA OTAVAN VPK 10.07.2013
VÄÄNÄNEN JYRKI JUHA LÄNNENMIEHET WESTHILL STARS 10.07.2013
VÄÄNÄNEN SIMO IN-TEAM KUOPIO VEHMERSALMEN VESA 10.07.2013
VÄÄNÄNEN SIRPA LOPEN FLOORBALL TEAM LOPEN LAAKA 10.07.2013
VÄÄRÄKANGAS AKSELI VIHTORI JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
VÄÄRÄKANGAS SONJA SB-PRO NURMIJÄRVI LIGHT IRON 10.07.2013
WALTZER RONI JOKERISALIBANDY HELSINKI ÅDALENS IDROTTSFÖRENING 10.07.2013
WASENIUS OLIVER HAKUNILAN KISA TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
WECKSTEN METTE ÅDALENS IDROTTSFÖRENING LOVIISAN TOR 10.07.2013
WECKSTRÖM JOONAS LOHJAN SALIBANDY VIRKKALAN TARMO 10.07.2013
WENDELIN MIKA KIIKALAN URHEILIJAT HALIKKO FLOORBALL TEAM 10.07.2013
WENNÄKOSKI TATU EINARI SB VANTAA DIABLOS ROJOS 10.07.2013
WENTZEL OSCAR ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
WESSLIN JUHO SBC LEVI ROVANIEMEN KORKEAKOULUOPISKELIJAT ROKOKOO 10.07.2013
WESTERHOLM ANNIKA LOISTO RIVER RATS TURKU 10.07.2013
WESTERLUND ANNIKA V- JA U-SEURA TUOMARILAN URHEILIJAT KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
WESTMAN OTTO TOUKOLAN TERÄS M-TEAM 10.07.2013
WETTENHOVI MIKA JUHANI JOKERISALIBANDY HELSINKI EAST CITY CLOWNS 10.07.2013
WEURLANDER INKA-MARIKA KIRKKONUMMI RANGERS WESTEND INDIANS 10.07.2013
WEURLANDER TONI TELAKETJUT KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
WIKSTRÖM MARCUS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
WIKSTRÖM MATIAS HAKUNILAN KISA TAPANILAN ERÄ 10.07.2013
WIKSTRÖM MIKO KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
WIKSTRÖM RASMUS ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
WIKSTRÖM RIKU KOTKAN REIPAS FBC BALLCRACKERS 10.07.2013
WILKMAN KALLE MARKUS IDÄN ÄSSÄT HAKUNILAN KISA 10.07.2013
WUORINEN JUHO-ANTTI JOKERISALIBANDY HELSINKI SALIBANDYILIJÄT 10.07.2013
YILMAZ RAMI HAKUNILAN KISA SALIBANDYSEURA VIIKINGIT 10.07.2013
YLI-KESÄNIEMI KALLE JAAKKO JUHANI SEINÄJOEN PELIVELJET SC ALAJÄRVI 10.07.2013
YLI-REKOLA JAAKKO MIKKO SALON VILPAS LS PALLOILIJAT 10.07.2013
YLIJÄÄSKÖ SATU V- JA U-SEURA TUOMARILAN URHEILIJAT KIRKKONUMMI RANGERS 10.07.2013
YLILEHTO SAMULI IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA I ULEÅBORG OULUN LUISTINSEURA 10.07.2013
YLINEN VEIKKO KOOVEE VESILAHDEN VISA 10.07.2013
YLISTÖ MIKA PALLOKEISARIT SB BONERS 10.07.2013
YLISTÖ MIKKO PALLOKEISARIT SB BONERS 10.07.2013
YLÄ-AUTIO NIKO ESPORT OILERS ESPOON OILERS 10.07.2013
YLÄ-RAUTIO VELI-PEKKA PALLOSUHARIT THE SHADOWS OF THE WARRIORS 10.07.2013
YLÖNEN AAMOS SALON VILPAS LS PALLOILIJAT 10.07.2013
YRJÄLÄ PÄIVI TUULIKKI LOISTO RIVER RATS TURKU 10.07.2013
YRTTIAHO TIMO OULUN YLIOPISTON URHEILUSEURA SBT PETO 10.07.2013
ZWEYGBERG ANTON RIIHIMÄEN SEUDUN SALIBANDY PANTHERS RIIHIMÄEN SALIBANDYSEURA LAAKA 10.07.2013
ÅHL-ELLILÄ PATRICIA LOPEN FLOORBALL TEAM LOPEN LAAKA 10.07.2013
ÅLANDER HENRIK JOKERISALIBANDY HELSINKI TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013
ÖHMAN MIKA NILS JUHANI SIUNTION SISU VIRKKALAN KIRI 10.07.2013
ÖSTERMAN RASMUS FBT KARHUT UNITED TIKKURILAN TIIKERIT 10.07.2013